Čo mužom najviac prekáža na ženách- časť druhá

Mohlo by sa zdať, že muži sú omnoho menej komplikovaní a viac tolerantní ako ženy. Niečo na tom určite bude, ale aj oni majú svoje „pravidlá“. Aj im prekážajú na ženách isté veci, ktorým sa vyhýbajú. A na viacerých sa opýtaní zhodli.

Aj ženy musia skrátka otvorene priznať, že sú náročnejšie, komplikovanejšie a požadovačnejšie ako muži. Nehovoríme o výnimkách, ale o všeobecnej realite. A v tej všeobecnosti im aj menej vecí vadí. „Prekáža mi, že fungujú v dvojzmysloch a očakávajú, že chlapi odniekiaľ zistia, čo si v daný moment mysleli. Tiež vzťahovačnosť a potreba mať na všetko a všetkých názor,“ hovorí Peter.

Ženy majú zvláštnu „schopnosť“, že dokážu z každej banality urobiť veľkú vec. Ale aj to pánom prekáža! „To, že robia z komára somára a keď sa správajú ako malé deti,“ povedal nám Róbert. „Komplikujú situácie,“ zhoduje sa sním aj 36-ročný Marcel.

Veľa premýšľajú, riešia, prehodnocujú a z toho všetkého sa často stáva, že vlastne ani nevedia, čo chcú. Aj to je kameňom úrazu. A ďalším kameňom sú všade a vždy prítomné kamarátky. Lebo vypočujú a „dobre“ radia! „Neznášam, keď nevedia, čo chcú, keď sa riadia tým, čo im narozprávajú kamarátky, neveru, klamstvo, afekty a príliš veľkú tvrdohlavosť,“ rozpisuje sa 29-ročný Mišo.

Každá sa chce vždy páčiť predovšetkým samej sebe a ostatným ženám. Áno, ženám. Pravdaže aj mužom, ale v prvom rade chcú zaujať potenciálne konkurentky. A nikdy, naozaj NIKDY nie sú so sebou spokojné. „Vadí mi, že väčšina je zo sebou večne nespokojná. A tá vaša minútka v kúpeľni. A to, že kvôli tej minútke večne meškáte,“ smeje sa Marek.

„Ťažko povedať, je to individuálne, ale najskôr asi, že nemajú nadhľad, že riešia maličkosti a uniká im celý obraz,“ tvrdí 27-ročný Michal. „Vadí mi, keď sa ma pýtajú, čo mi na nich vadí,“ uzatvára Viktor. Ženy nikdy nebudú úplne spokojné, neprestanú sa pýtať, či nepribrali alebo v tých šatách nemajú veľký zadok a vždy budú veľa premýšľať a veci komplikovať. A aj preto ich muži milujú!

by Andrea L.

foto: tumblr

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu