Čo ženám najviac prekáža na mužoch- časť prvá

Ženy sú už odjakživa náročné. Často chcú viac, ako majú, lepšie, lebo má také Anča, krajšie a dokonalejšie. Chcú dokonalý vzťah, dokonalého muža a skvelý život. A veľa vecí im vadí. Pýtali sme sa vás, našich čitateliek, čo presne vám najviac na mužoch prekáža a dokáže najviac vytočiť.

A že toho nebolo vôbec málo. Nie nadarmo sa hovorí, že ženy sú z Venuše a muži z Marsu. „Vadí mi, že sa so mnou rozprávajú ako s kamošom alebo robotníkom, to že na toalete trávia aj polhodinu a keď si oni vyhodia z kopýtka, je to v poriadku, ale keď my, tak za tým hneď musí niečo byť,“ hovorí 23-ročná Zuzka. A to sú len vlastnosti. Čo jej vadí na zovňajšku? „Neznášam, keď nosia tielka. Môj bývalý si dokonca holil nohy a bolo to strašné, keďže ich mal hladšie ako ja,“ smeje sa.

Trávenie času v kúpeľni prekáža aj 26-ročnej Nicol. Teda, ak ho tam trávi viac než ona. „Keď je ako nagélovaný čávo, ešte náušničky v uchu a už len ružové tričko do nohavíc. Zasunuté tričká v nohaviciach sú TOP,“ opisuje. Ozaj príjemná predstava. A ktoré vlastnosti prekážajú jej? „Keď je premúdrelý, chválenkár- to len znamená, že má v skutočnosti chabé ego- všade bol, všetko videl a keď ma ani poriadne nepozná a ide mi radiť, čo mám robiť,“ dokončuje kvetnatý opis Nicol.

Strácanie vecí. To, že ich stále niekam položia a obviňujú z toho svoje ženy. To vytáča mnohé a medzi nimi aj Renátu. „Musia mať pravdu a aj keď ju nemajú, nikdy nepovedia, že si ju mala ty. Vadí mi arogancia, povýšenosť a samozrejme šovinizmus,“ dokončuje Renáta.

„Mne prekážajú dlhé neostrihané nechty! A ešte, keď sa chlap nečeše, neholí, má na sebe dokrčené a špinavé veci. Mnohí sú egoisti, infantilní, nerozhodní a niektoré rozprávkari,“ hovorí Janka.

Pravdaže, mužov je veľa a každý je iný a jedinečný. Lenže, ako vidíte, sú isté veci, ktoré ich spájajú. A ženy vytáčajú.

Je aj mnoho vecí, ktoré muži nenávidia na ženách. Čítajte aj druhú časť.

by Andrea L.

foto: tumblr

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu