Sex trikrát za mesiac? Žiadna tragédia!

Ak aj vy neustále bojujete s tým, že máte s partnerom sex veľmi málo? Aj by ste to chceli napraviť, ale ste unavená, niečo vás bolí, on je unavený, deti sú choré, jednoducho sa vám nechce…nezúfajte!

Hovoríte si, že trikrát za mesiac je ešte veľa? Alebo žalostne málo? No koľko párov, toľko sexu. Ale ak patríte medzi tých, ktorí si na to nikdy nevedia nájsť čas, z práce prídu unavení, stále musia niečo robiť a s partnerom len po sebe pozerajú, je to úplne v poriadku. Bojujú s tým viaceré páry. Dokonca aj tie, ktoré sú spolu krátko.

„Sme spolu dva roky, je nám super, ale nemôžem povedať, že by sme po sebe stále skákali. Jasné, že sa priťahujeme a sexujeme spolu radi, ale niekedy to proste nejde. Ja som unavená, on je unavený, hocičo. A zrazu zistíme, že sme sa týždeň nemilovali. Ale potom to stojí za to,“ hovorí 27-ročná Sandra. Alebo sa im nechce. Je to totiž úplne normálne a ľudské.

Ak po sebe stále túžite, to je základ. Nemusíte po ňom slintať, stačí, že naňho máte chuť. Ako Lucia s Milanom. Sú spolu osem rokov, manželia dva roky a sex majú tak trikrát do mesiaca. „Je to bežné. Aj by sme niekedy chceli viac, ale po ôsmich rokoch to už nie je také úžasné. Ale stále nás to baví a potom je ten sex lepší, keď nie je tak často,“ dodáva Lucia.

Áno. Sú páry, ktoré si sex užívajú aj každý deň, ako Marianna, ktorá je s Peťom rok a sú ako králiky. To sa však časom iste zmení. Ale vôbec nezúfajte! To, že máte s partnerom sex raz za týždeň, raz dvakrát za mesiac je na jednej strane aj dobré. Obaja sa máte na čo tešiť, je to príjemnejšie, časom rastie chuť a o to viac si to užijete.

Ale pozor! Pokiaľ je to raz za rok, tu je už alarmovanie na mieste.

by Andrea L.

foto: tumblr

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu