Čo vám bráni začať nový život? Prekonajte to!

Po rozchode s dlhoročným partnerom si samozrejme prirodzene chcete dopriať pauzu od mužov a dať sa dokopy. Možno ste zničené a máte rozbité srdce. No prejdú mesiace a mesiace a vy stále nedokážete nadviazať nový vzťah?

Aj keď o mužov nemáte núdzu, stále je problém v tom, že si neviete udržať vzťah a otvoriť sa novému chlapovi? Chybu hľadajte najmä v sebe a snažte sa to zmeniť. Pravdepodobne vám v tom prekážajú práve tieto veci:

Ste kamarátka s bývalým- keď ste sa rozhodli ostať s vašim ex kamarátka, nie je na tom nič zlé. Horšie je, keď vám to prerastie cez hlavu, riešite s ním aj vaše vzťahy, chcete vedieť jeho názory a spájajú vás spoločné spomienky. A čo je najhoršie, porovnávate! Pokiaľ máte nový vzťah, jednoducho ani vám by sa nepáčilo, keby sa stretával s bývalou.

Málo sebadôvery- to, že sa s vami rozišiel, neznamená, že ste zlá pre iného. Nový chlap na vás vidí množstvo dobrých vecí a má vás rád takú, aká ste. A preto si aj vy buďte vedomá vašich predností. Muži majú radi zdravo sebavedomé ženy. A keď svojho nového partnera nechcete odohnať, ukážte mu, čo je na vás najlepšie.

Sebaľútosť- žiaden muž nepotrebuje počúvať o tom, ako veľmi ste trpeli, keď sa s vami bývalý rozišiel a že vás už možno nikto nebude milovať, lebo mu bude jasné, že neveríte vo vašu spoločnú lásku. Na toto sú kamarátky, ale tiež to nebudú počúvať dookola. Čerstvo po rozchode je to pochopiteľné, ale o dva tri mesiace sa musíte postaviť na nohy a ísť ďalej!

Nenávisť- nenávidíte všetkých mužov a dávate to aj patrične najavo? Tak sa potom vôbec nečudujte, že ich od seba odháňate.

Keď tlačíte na pílu- neustále novému partnerovi posielate smsky, voláte mu a dokonca už riešite budúcnosť a strkáte mu kľúče od bytu? Dosť pravdepodobne sa zľakne a zdupká kade ľahšie.

By Diamond, Zena.centrum.cz

Foto: Favim

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu