Najväčšie „kaziče“ sexu, o ktorých možno ani neviete

Kto by si nechcel sex vždy poriadne užiť? Bez zbytočných rečí, akýchsi ruchov dookola, možno dokonca ľudí. Je to čas len pre vás dvoch a tak to má byť.

Ak nechcete, aby ste počas milovania riešili milión ďalších vecí, ktoré túžbu a rozkoš v momente zabijú, mali by ste si dať pozor na zopár vecí. Tie vedia zo skvelého zážitku urobiť dokonca až faux-pas.

Alkohol- jeden pohár dokáže divy a môže vás priviesť k skvelému orgazmu, ale pozor! Len jeden! Muži majú s väčšou spotrebou alkoholu problém s erekciou, ženy zasa s koordináciou a s dosiahnutím orgazmu. A nie je nič horšie ako opitá žena zvádzajúca muža. Ktorá si samozrejme v tej chvíli myslí, že je neskutočne sexy.

Nevhodná spodná bielizeň- ach áno. Skrátka, každá žena by mala mať vo svojom bielizníku niečo sexy alebo aspoň neutrálne, niečo, čo ho prosto neodradí. Pokiaľ váš drahý nie je vyslovene na niečo vysadený, určite ho nebudú vzrušovať nohavičky s detským či rozprávkovým motívom, staré bavlnené alebo otrhané. U niektorých to môže spôsobiť stratu chuti na sex alebo zhoršenú erekciu. Samozrejme, ešte stále ich môže dať radšej rýchlo dole.

Milovanie len doma- jasné, väčšina párov sa miluje doma, lebo na to má svoju spálňu a posteľ. Avšak často to môže byť príčina toho, že sa vám do sexu vôbec nechce. Je to jednotvárne, stále to isté prostredie, vy máte tepláky, sexujete len po sprche, žiadne vzrúšo. Skúste to teda okoreniť. Keď už nemôžete ísť niekam von alebo dovolenka je v nedohľadne, aspoň sa upravte, oblečte do sexy bielizne, prípadne zahrajte hru… Určite vám v domácnosti treba niečo „opraviť“.

Obmedzenia- nie je nič horšie, ako keď sa musíte vedome tlmiť, nemôžete vzdychať, vŕzga vám posteľ a neustále myslíte na to, aby vás nikto nepočul. Či už deti, rodičia, susedia. Budete z toho obaja nervózni a sex sa vám nakoniec ani nebude páčiť. V prípade, že vás nevzrušuje práve to, že vás môže niekto počuť.

By Diamond, zena.pravda.sk

Foto: Facebook

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu