Čo znamená, keď je muž pri sexe hlučný a čo keď je naopak úplne ticho?

Je všeobecne známe, že muži majú radi, keď ich partnerky pri sexe vzdychajú a oni počujú, ako si to užívajú. A ako je to s mužmi?

Psychológovia zisťovali, ako to je s mužmi a ich prejavmi v posteli. Je lepšie, keď to chlap dáva poriadne nahlas najavo alebo keď si sex užíva potichu?

Keď je ticho- sú muži, ktorí sú pri milovaní úplne ticho a užívajú si to v sebe. Nejako nemajú potrebu nahlas vzdychať a prejavovať svoju slasť kričaním. Podľa psychológov, muži, ktorí sú potichu sú citlivejší, jemnejší a dokonca niekedy aj inteligentnejší. To, že sa neprejavujú nahlas neznamená, že si sex neužívajú. Aj keď to môže ženy pekne miasť a popravde, nemajú to veľmi rady.

Keď kričí- na druhej strane sú muži, ktorí musia byť pri sexe poriadne nahlas, kričia, rozprávajú a nahlas vzdychajú. Títo sú zasa pudovejší, živočíšni a majú veľký sexuálny apetít. Neznamená to však hneď, že sú v posteli aj lepší. Hluční muži to totiž často aj dokazujú svoju silu a mužnosť. Extrémy sú už tí, ktorí kričia tak, že je to tej žene až trápne.

Tak akurát- ani potichu, ani príliš nahlas. Príjemné, sexy vzdychy, keď je muž uvoľnený a zároveň nemá potrebu vrieskať ako zviera. To je taký zlatý stred, ktorý ocení asi väčšina žien.

A akého muža máte doma vy?

By Diamond, Diva.aktuality.sk

Foto: tumblr

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu