REŠPEKT A LÁSKA PRE VŠETKÝCH. FOOTSHOP SA ROZHODOL PODPORIŤ LGBTQ KOMUNITU.

0
1671

Každý z nás má za sebou jedinečný príbeh, vlastné zázemie, skúsenosti a presvedčenie. Tieto rozdiely vytvárajú farebné prostredie a rôznorodú partiu ľudí naplnenú príležitosťami a ambíciami. Všetci však milujú tenisky. Niekto preferuje Nike, iný zas dýcha pre adidas! No spoločne ich spája vzájomný rešpekt. Pri príležitosti Pride Month aj Footshop oslavujeme, kým sme a to, ako nás rôznorodosť obohacuje špeciálnou „dúhovou“ kolekciou.

Footshop nie je len obchod plný tenisiek, ale aj komunita, ktorá sa snaží spájať kultúry a subkultúry, skupiny aj jednotlivcov v jednu veľkú rodinu. Ide o platformu, ktorá chce inšpirovať svet okolo nás. „Za tým všetkým sa skrýva veľká zodpovednosť, nie len voči naším fanúšikom, ale aj voči svetu. Rozhodli sme sa túto zodpovednosť prijať v plnom rozsahu a šíriť to, čo považujeme za najdôležitejšie – toleranciu a otvorenosť. Veríme, že naši fanúšikovia sú s nami, a tak rovnako ako celý tím Footshopu rešpektuje každého bez predsudkov a takého, aký je,“ prezradil Boris Belluš, brand manažér zo slovenského Footshopu.

Je najvyšší čas, aby sme spoločne posunuli hranice a zbúrali pomyselnú stenu, ktorá našu spoločnosť stále rozdeľuje. Žijeme v 21. storočí a ľudstvo už prešlo obrovský kus cesty. Toľko spomínaná rovnoprávnosť sa týka úplne všetkých – bez ohľadu na to, akého sme pohlavia, vyznania, rasy, alebo aká je naša sexuálna orientácia. Stále sa však stretávame s prostredím, ktorému vládne netolerancia a diskriminácia voči tým, ktorí nezapadajú do „škatuľky“ normálnosti.

Vo Footshope v tom majú jasno! Aj cez zdanlivú rôznorodosť našich myšlienkových názorov a postojov podporujú a prijímajú komunitu LGBTQ. Počas dúhového júna, mesiaca vyhláseného komunitou LGBTQ ako Pride Month, budú na všetkých komunikačných kanáloch naplno prispievať k presadzovaniu tolerantnej spoločnosti a pôjdu príkladom ľuďom, ktorí stále svoju cestu hľadajú.

Tieto názory sa odrážajú aj v oblečení. Na podporu mesiaca Pride Month sa do predaja dostáva špeciálna „dúhová“ kolekcia. V každej krabici s Pride topánkami zákazníci nájdu aj špeciálny náramok vyjadrujúci našu podporu všetkým ľudom bez rozdielu. Všetky produkty podporujúce Pride komunitu nájdete tu.

zdroj@Footshop

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu