Coach & Selena Gomez spolupráca

Renovovaná Americká značka  sa  spojila so superstar Selenou Gomez a vznikla spolupráca na kolekcii kabeliek a doplnkov a navyše s pozitívnym odkazom pre ich zákazníčky. Herečka a speváčka, ktorá sa podielala na návrhoch línie kožených doplnkov, kabeliek, peňaženiek a náramkov, urobí radosť najmä svojim fanynkám.  

Celková kolaborácia sa začala už v roku 2016, kedy táto mladá hviezda bola tvárou značky a neskôr robila spoločnosť kreatívnemu riaditeľovi Stuartovi Veversovi pri modnej udalosti roka, pri udeľovaní cien CFDA (Council of Fashion Designers of America) v Júni 2017, kedy aj získal ocenenie za doplnkového dizajnéra roka. Jedna z ikonických kabeliek zo spoločnej kolekcie je Selena Grace, multifunkčná a praktická kabelka s 2 ušami, ktorá je skvelý doplnok k dennému a rovnako aj večernému outfitu.

Na kabelke sú vytlačené  slová so Seleniným rukopisom “V prvom rade miluj seba“, podľa toho sa  v živote riadi aj ona sama, až do takej mieri, že si tieto slová nechala na seba vytetovať v arabskom jazyku.  Hviezda, ktorá je jedna z najsledovanejších osobností na Instagrame, sa môže pýšiť až 125 milionov sledovateľov, taktiež napísala dovnútra kabeliek “bud´ sám sebou a zostaň silný“ a na koženej vysačke je jej vlastnoručný podpis. Limitovaná edícia zahrňa  3 farby, z ktorej si je možné vybrať- červenú, bielu a tmavo bordovú.  Žena, pre ktorú Selena navrhla svoju kolekciu, by podľa nej mala byť autentická, moderná, ktorá vie byť aj romantická a zároveň nespútaná, rovnaká ako dizajn a jeho návrhárka. Sama Selena si myslí, že aj ked´ žena dáva maximum v práci a svojej rodine, aj ona sama by mala myslieť na seba, dbať o seba a nájsť si čas pre seba samú, ale predovšetkým by sa mala mať rada.

foto: www.coach.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu