Osobná mandala podľa Anity

Osobná mandala alebo aj mandala podľa dátumu narodenia a mena  je vlastne „Obraz vlastnej duše“ výtvarne stvárnený na plátne. Každú osobnú mandalu, ktorú maľujem poctivo vypočítavam a rozkresľujem podľa pythagorovej numerológie na základe mena, priezviska a dátumu narodenia. Nie je predsa náhoda, že sa voláme tak ako sa voláme a sme narodení presne v daný deň a ani o deň skôr či neskôr. To všetko má svoj význam a vytvára jeden ucelený celok. Alebo inými slovami, každý z nás má svoju vlastnú vibráciu, teda frekvenciu na ktorej vibruje. Práve preto je každá jedna mandala jedinečná a šitá presne na mieru.

Každá mandala pozostáva zo 4 vrstiev, ktoré sú vzájomne prepojené. Pričom každá vrstva má svoj špecifický význam. Keďže tak ako písmená, čísla, tvary aj farby majú svoju vlastnú vibráciu, aj samotná farebnosť mandaly nie je náhodná, či intuitívna. Jednotlivé farby vrstiev sa priraďujú podľa presného princípu. V tomto spôsobe vypracovania osobná mandala predstavuje „zhmotnený otlačok duše“. Tam je zakotvená podstata jej fungovania na mimozmyslovej úrovni.

Tento princíp používam aj pri maľovaní partnerských, manželských či rodinných mandál, ktoré následne pôsobia na všetkých členov a vzťahy medzi nimi. Tak ako každá bytosť, či rodina aj firma má svoju vlastnú dušu a aj svoje úskalia. Tiež si prechádza svojim vlastným životným cyklom, väčšinou za účelom prosperity a hojnosti. Tak isto je možné namaľovať aj firemnú mandalu pre firmu. V tomto prípade sa ale nejedná o prestíž, ale naozaj slúži v prospech úspešnému fungovaniu firmy a dekoratívny charakter v zasadačkách, či recepciách je len vedľajší efekt.

Ak si aj vy túžite namaľovať svoju vlastnú osobnú mandalu? Stačí navštíviť kurz maľovania osobných mandál, kde si povieme ako na to a zároveň si osobnú mandalku každý sám namaľuje na plátno profesionálnymi akrylovými farbami. Kurzy maľovania osobných mandál sa konajú v rôznych mestách na Slovensku počas celého roka.

Viac informácii nájdete na www.mandalafactory.sk.

S láskou, Anita Tirálová

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu