Coworking je miesto, kde váš home office nestratí na produktivite

0
610

Práca v domácom prostredí ubližuje vašej kreativite a produktivite? Coworking je potom ideálnym riešením pre váš home office.

Pandemická situácia naberá na sile a vaša spoločnosť sa rozhodla opäť vrátiť k home officu? No vy už vopred viete, že tento štýl práce nie je pre vás zrovna dvakrát tak vábivý a rozmýšľate ako nestratiť na produktivite? Vyskúšajte coworking. Je to miesto, kde produktivita neklesá, naopak rastie tu motivácia a odhodlanie.

V čom spočíva čaro coworkingu?

Nikdy predtým ste sa nad coworkingom nezamýšľali, no momentálne nad ním uvažujete? Prezradíme vám prečo vás toto pracovné prostredie naozaj pohltí a v čom spočíva jeho čaro.

Komunita

Coworking Bratislava ako je HubHub netvoria len moderné priestory s plnohodnotným vybavením, ale aj ľudia, ktorí toto miesto navštevujú. Stretnete tu naozaj zaujímavú skupinku, ktorá sa navzájom motivuje, inšpiruje a posúva vpred. Čaro spočíva najmä v tom, že sa tu pohybujú ľudia z rôznych biznisových sfér, o ktorých vy nemáte ani tušenia. A tak si môžete navzájom odovzdať svoje know how, rozširovať svoje obzory a najmä vybudovať zaujímavé priateľstvá.

Kancelária bez starostí s plným vybavením

Nikto od vás nemôže očakávať, že váš byt alebo dom disponuje kvalitne vybavenou pracovňou. A preto sa môže stať, že častokrát narazíte doma na problém s nekvalitným pripojením či nedostatkom súkromia. V coworkingu sa vám nič také nestane. Práve naopak, bratislavský coworking HubHub vám ponúka moderne vybavené kancelárie s nadštandardnými službami. Nie len, že vaše internetové pripojenie nikdy nesklame a nikdy sa vám neminie papier v tlačiarni, okrem toho vám vždy usmiate tváre pripravia rannú kávičku, aby ste sa nakopli do svižného pracovného tempa. 

Priestory vôbec nie sú jednotvárne. Ak máte radi pohodlie, ležérne pracovné pózy a uvoľnenie od pracovného napätia v chill out zóne budete ako doma. Pokiaľ pracujete so zahraničnými klientmi a častokrát telefonujete, odhlučnené call búdky vám doprajú dostatok súkromia. V prípade, že chodíte do práce na bicykli, ani o ten sa nemusíte počas pracovného režimu báť, pretože je bezpečne odparkovaný v bajk parkingu, ktorým HubHub disponuje.

Prístup aj do zahraničných coworkingov

Tí, čo pracujú pre zahraničné firmy a častokrát cestujú na služobné cesty, by práve mali zbystriť svoju pozornosť. Ak sa stanete Hubákom, dvere sú vám otvorené aj kdekoľvek v zahraničí. Zdarma môžete využívať priestory, ktoré coworking používa v zahraničných mestách, a tak pri vycestovaní do zahraničia nemusíte riešiť starosti s provizornou kanceláriou. HubHub vám ponúka svoje služby vždy a všade, tak ako budete zvyknutí z domova, naviac v zahraničných priestoroch zdielanej kancelárie si môžete vybudovať nové známosti, ktoré vám odporučia alebo ukážu zaujímavé miesta. 

V normálnom režime pracujete ako tím a nechcete sa ho vzdať?

Máme pre vás skvelú správu, ak ste tím kolegov, ktorí spoločne makajú na svojich projektoch a home office nabúral váš systém, nemusíte vešať hlavu. Využite možnosť kancelárie na prenájom. Vďaka tejto možnosti si môžete nechať vy a vaša partia kolegov pripraviť kanceláriu na mieru, ktorá bude vyhovovať vašim požiadavkám. Nestratíte tak väzbu, na ktorú ste boli zvyknutí a váš projekt môže naďalej prosperovať, tak ako ste si predstavovali.

Oddeliť pracovné prostredia od domova je dôležité pre množstvo ľudí. Ak aj vy patríte medzi nich a pandémia vám to komplikuje, ideálnym riešením je pre vás coworking. Presvedčte sa na vlastnej koži a vyskúšajte si moderné priestory, ktoré zdieľané kancelárie v Bratislave poskytujú. 

foto: pixabay.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu