Dámy, toto si muži všímajú na prvom rande. Podľa nich

Tak a teraz dobre pozerajte a čítajte. Aby ste ho hneď na prvom rande neuštvali alebo neodplašili, vyhnite sa týmto veciam.

Počúvajte ich- muži určite nejdú na rande počúvať celý večer o vašom živote odmalička, o všetkých chorobách, ktoré ste prekonali, o rodinných starostiach, o vašich bývalých, o zlých, dobrých kolegoch atď. Keď patríte medzi ukecané, skúste si trocha zahryznúť do jazyka a počúvajte aj jeho!

Oči- tie povedia všetko a zároveň nič. Aj keď ich ženy zamaskujú linkami, tieňmi a maskarou, muži sa do nich radi dívajú, lebo ako sa hovorí, oči sú zrkadlom duše. Vyčítate z nich veľmi veľa. Už len to, či sa žena pozerá do očí alebo nie, či žiaria alebo len mdlo pozerajú ukáže, či ju vôbec zaujímate.

Telo- chlapi si skrátka stále všímajú aj telo. Pokiaľ má žena výraznú nadváhu alebo naopak je vychudnutá, tak je to prosto vidieť a všimne si to aj ten chlap. Dá sa to ale zamaskovať oblečením. Väčšina však nechce príliš vyzývavú ženu, ale ani mníšku. Chcú, aby žena prišla oblečená tak, aby to o vás čo najviac vypovedalo. Hlavne, aby ste sa v tom cítili dobre a aby oni videli, že sa v tom cítite dobre.

Úsmev- usmievajte sa. Pokiaľ sa budete celý čas mračiť alebo budete vážna, nepôsobí to najlepšie. Muži zaujme optimistická žena, ktorá sa vie krásne usmiať a vyčariť tak úsmev na perách aj im.

By Diamond, Diva.aktuality.sk

Foto: tumblr

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu