Dámy, toto vraj podľa mužov robíte zle, preto sa vám rozpadávajú vzťahy

Pre diva.aktuality.sk prezradili páni, pre aké chyby sa so ženami rozchádzajú. Tak sa im skúste vyvarovať.

Nevedia mužov pochopiť- aj muži majú svoje dni. Alebo len jednoducho nechcú všetko vysvetľovať a obhajovať. Páčia sa im na vás rôzne veci ako váš väčší zadok alebo stehná, vy tomu však nerozumiete. Skrátka to prijmite a nepýtajte sa. Len pochopte.

Nepustíte ich k slovu- áno ženy majú tendenciu veľa rozprávať, niekedy až príliš. No občas by chceli aj muži niečo povedať. A dokonca sa chcú aj vyrozprávať. Stačí byť poslucháč, nemusíte hneď radiť. To nepotrebujú. Keď to však nemajú doma, iná si ich rada vypočuje.

Nízke sebavedomie- ženy sa zvyknú dosť podceňovať najmä, keď ide o postavu. Majú často pocit, že sú tučné, majú veľké brucho, možno zadok. Problém je ten, že o tom aj stále rozprávajú. Muži to nechcú počúvať. Môže sa totiž stať, že si to časom začnú myslieť aj oni.

Chcete ich meniť- základná informácia znie- chlapa nezmeníte. Nie sú dokonalí, ale to ani vy. Dá sa na veľa veciach pracovať, ale keď sa budete snažiť zmeniť jeho osobnosť, odídu k takej, ktorá to robiť nebude.

Z komára somára- toto muži skutočne neznášajú. Aj z maličkostí dokážu niektoré dámy robiť obrovskú vec. A keď sú takto dramatické neustále, len ticho odídu.

Žiaden osobný priestor- stále byť spolu, stále im volať, písať, pýtať sa. Aj ženy potrebujú dni pre seba a takisto aj muži. Pokiaľ ho nemajú sú frustrovaní, stiesnení a za kúsok slobody sú schopní vás nechať.

By Diamond, diva.aktuality.sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu