Dermacol Infinity je niekedy make-up, inokedy korektor

0
244
dermacol infinity

Hľadáte multifunkčný make-up, ktorý sa postará o nekonečne krásnu pleť? Odpoveďou je najnovší prírastok v rodine make-upov Dermacol –  INFINITY. Je len na vás, či ho použijete ako make-up alebo ako korektor. Prípadne oboje. Ráno pred odchodom do práce, alebo večer, keď sa chystáte pretancovať celú noc. Na jeho krytie sa jednoducho môžete spoľahnúť celých 24 hodín.

Pre brnenský vývojový tím značky Dermacol bolo zadanie na vývoj nového make-upu tak trochu výzvou. Nový produkt mal byť ľahký, ale pritom dlhotrvácny. Po jeho nanesení mala pleť zostať zmatnená, no zároveň svieža.  A pokiaľ ide o krytie, mal si s ním poradiť dokonale. Inými slovami, niekedy make-up, inokedy korektor.

Odpoveď prišla v podobe novinky, ktorá dostala názov Infinity. Zmatňujúci make-up a korektor 2 v 1 má extra ľahkú fluidnú textúru bez obsahu vody, vďaka čomu vyniká vysokou krycou schopnosťou aj odolnosťou voči teplu a vode. Neotiera sa a je odolný voči dotyku. V hypoalergénnom VEGAN zložení nenájdete ani žiadne parabény, konzervanty, minerálne oleje či parfumáciu.

Infinity má elegantné a zároveň veľmi praktické balenie s aplikátorom, ktorý precízne skoriguje aj tie najmenšie chybičky krásy. Už po nanesení jemnej vrstvy spoľahlivo zakryje tmavé kruhy pod očami, pigmentové škvrny a zjednotí pleť. S prehľadom tak zastúpi make-up aj korektor a postará sa o bezchybný zamatový vzhľad pokožky bez pocitu masky.

Zloženie Infinity je obohatené o vitamín E a čiastočky jojobového vosku, ktoré sa pri kontakte s pleťou zahrejú a vytvoria na nej ochrannú vrstvu. Vaša pleť tak zostane dokonale zjednotená, hodvábne hladká a svieža počas celého dňa.

Infinity make-up a korektor 2 v 1 má SPF 15 a je dostupný v 4 odtieňoch, ktoré v prípade potreby môžete kombinovať či miešať.

dermacol infinity

Make-up Infinity, Dermacol – 11,99 eur/20 g.

Pripravila: Zuzana Šimová
Foto: Dermacol

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu