Slováci sa už 25 rokov môžu tešiť z nákupov v obľúbenom Designer Outlet Parndorf. Na čerstvom vzduchu je viac ako160 obchodov, a zľavy až do 70 % ponúk počas celého roka, medzinárodná ponuka obľúbených gastro prevádzok a pestrý zábavný program pre návštevníkov. Nové predajne nedávno otvorili značky ako Odlo, Playmobil, Jack & Jones či My Burgerland. 

Kedy ste si naposledy urobili deň pre seba? V každodennom živote sa to niekedy nepodarí, ale v McArthurGlen Designer Outlet Parndorf si každý môže užiť deň podľa predstáv. Jednoducho sa prejdite po obchodoch a nechajte sa inšpirovať sviežimi letnými štýlmi a nakúpte so zľavou až 70%. Nákupy si užijete od pondelku do piatku v čase od 9 do 20 hod, štvrtok a piatok v čase od 9 do 21 hod a v sobotu od 9 do 18 hod. Od 5. júna budú v Designer Outlet Parndorf predĺžené otváracie hodiny – od pondelka do piatku od 9:00 do 21:00, v sobotu od 9:00 do 18:00.

Nové predajne a modernizácia areálu

Tento rok Designer Outlet Parndorf oslavuje 25 rokov od svojho otvorenia. Outletové centrum je miesto, ktoré je ideálne pre celú rodinu. Architektúra areálu pripomína atmosféru Burgenlandu, rodičia tiež ocenia trendový výber pre deti – ktoré môžu počas nákupov nechať v obľúbenom detskom kútiku Dinoland, kde majú postarané o zábavu.

V uplynulých mesiacoch viacero predajní prešlo rekonštrukciou a pribudli tiež nové prevádzky Playmobil, Tommy Hilfiger Kids, Guess Kids, Odlo, ale aj dizajnérske značky ako Pinko, Versace či Escada. Športovým fanúšikom sa bude určite páčiť outletová ponuka od známych značiek ako adidas, Under Armour, Mammut, New Balance a Puma. Svoj letný nákupný deň môžete zakončiť v reštauráciách ako wagamama, Lia’s, alebo v kaviarniach Starbucks či Sacher Café.

“Sme veľmi hrdí, že v našej širokej ponuke kulinárskych špecialít, nájdete napríklad v reštauráciu Lia alebo v obľúbenú kaviareň Sacher. Máme tiež blízko k regionálnej ponuke, ktorú nájdete v našej novej predajni My Burgerland. Tu je k dispozícii široká ponuka regionálnych jedál, ktoré si môžete vychutnať na krásnej terase alebo doma. Je to skutočná regionálna atrakcia!” prezrádza Mario Schwann, generálny riaditeľ Designer Outlet Parndorf.

Letné nákupy môžu byť udržatelné

Designer Outlet Centrum dnes má rozlohu s približne 36 500 m2 a nachádza sa v ňom 160 predajní. Patrí tak medzi najväčšie outletové centrá v Európe. V posledných rokoch došlo k mnohým inováciám – v infraštruktúre aj v oblasti obchodu. V najbližších rokoch sa bude Designer Outlet Parndorf aj naďalej rozširovať. Tento rok je plánované otvorenie prevádzok Red Bull Alpha Tauri Store a Le Burger.

“S počtom 1900 zamestnancov sme najväčším súkromným zamestnávateľom v regióne. Pracuje u nás mnoho Slovákov, pre ktorých je veľkou výhodou dostupnosť od Bratislavy, kde sa za 35 minút dostanú autom aj vlakom. Vďaka novému E-busu na železničnú stanicu je teraz Designer Outlet Parndorf priamo spojený s vlakovou stanicou Parndorf. Tí, ktorí do centra pricestujú elektromobilom, tu teraz nájdu aj stanice na elektronické nabíjanie, kde si môžu nabiť svoje auto a zároveň si vychutnať nákupy v Designer Outlet Parndorf,” dodal Mario Schwann, generálny riaditeľ Designer Outlet Parndorf.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu