Humanic predstavuje exkluzívnu značku Kate Gray

0
594
Humanic

Nová kolekcia dámskej značky Kate Gray, ktorú predstavuje popredný predajca obuvi Humanic, je extravagantná, individuálna a zároveň kreatívna. Inšpiruje sa najnovšími trendmi módnych metropol. Prináša topánky aj kabelky z najjemnejších materiálov. Produkty majú rafinovaný dizajn a oslnia rôznymi detailmi, ako sú trblietavé pracky alebo zaujímavé zdobenia. Paleta farieb je široká, od žiarivých trendy farieb až po pastelové či tlmenejšie odtiene vhodné na najrôznejšie príležitosti.

Kate Gray vyrábajú skúsení výrobcovia obuvi. HUMANIC pri vývoji kolekcie kladie maximálny dôraz na perfektný strih a má tiež veľmi vysoké požiadavky na kvalitu. Vyvinul dokonca aj vlastné kopytá, ktoré sú presne prispôsobené stredoeurópskej ženskej nohe. Jedinečný design Kate Gray zároveň spĺňa medzinárodné nároky. Kolekcia Kate Gray je vždy nová a extravagantná, ale zakaždým taká, že ju možno bez problémov nosiť aj vo všedný deň. Ideálne Je ideálna najmä pre ženy, ktoré milujú štýl a rady vyniknú. Dovolené je všetko, čo vás napadne. A mať radosť zo života a z módy je dovolené vždy a všade! All day everyday. Kate Gray. Nová kolekcia je v predaji exkluzívne v predajniach Humanic a online na humanic.sk

Humanic kabelky

Spoločnosť Humanic patrí medzi prémiových predajcov obuvi. Vlani oslávila 150 rokov existencie na domovskom rakúskom trhu a zároveň 20 rokov pôsobenia v SR. V súčasnosti prevádzkuje na Slovensku 13 predajní s obuvou. Humanic pravidelne prináša atraktívne módne kolekcie pre ženy, mužov aj detskú obuv. Aktuálne je to napríklad aj kolekcia Dream Awake plná pastelových farieb aj metalických odleskov. Vyberte si z nežných modelov à la morská víla. Aj v tejto kolekcii nájdete nové modely od exkluzívnej značky Kate Gray.

humanic topánky

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu