Divoký darček

(erotická poviedka)

Denisa bola vždy riadna papuľa. Porozprávala aj to, čo malo ostať uzamknuté na desať západov len medzi nami. Mala to proste v povahe. Keď sa partia bavila, chcela kamarátov rozveseliť pikoškami zo života iných. Vždy som jej odpustila, jej kamaráti boli aj mojimi a nič som pred nimi neskrývala.

Lenže raz to prepískla. Oslavovali sme jej novú prácu, ktorú prišlo zapiť asi dvadsať ľudí. Nie všetkých som poznala. Tancovali sme, vyjedali chlebíčky a v tom za mnou celá natešená dobehla. Za rukáv ťahala vysokého muža, takého obyčajného. Vyzeral rovnako zmätene ako ja, ale bolo vidieť, že sa na Denisinej pochabosti dobre baví.

„Tak toto je ona, však víš, tá kámoška. Hovorila som ti, že je bez chlapa. A pritom to je taká dobrá duša. Nechám vás,“ vyhŕkla na jeden nádych a s fľašou vodky odtackala preč. Nestihla som zatvoriť ústa. Braňo, môj dohodený nápadník, sa začal na plné hrdlo smiať. „Tak čo,“ rozhodil rukami, „poďme si aspoň zatancovať“, povedal.

Tancujem rada, dvakrát ma volať nemusel. A keď som videla, ako sa hýbe, iba som uznanlivo zízala. Páčil sa mi, niečo mu hralo v očiach. Taká nezbednosť, odvaha. Vedel, ako ma chytiť, ako so mnou zatočiť a nasledujúce pesničky sa odo mňa ani nepohol. Priblblo sme sa na seba usmievali a vymenili si pár základných informácií. Braňo mal 29 rokov, pracoval ako programátor a s Denisou sa spoznal cez kamarátov. Občas mi pošepkal, že som krásna a skvele tancujem. „Tieto chlapské žvásty,“ pomyslela som si v duchu, no zároveň som sa úplne rozplývala.

Zavolal ma von, vraj sa nadýchať vzduchu. Vyzeral neškodne, súhlasila som. Zabočili sme za klub a stačil nám jediný pohľad. Začali sme sa bozkávať. Vášnivo, bez zábran, akoby sme na to čakali od prvej chvíle. Pritlačil si ma k sebe, chytil za boky a s jazykom mi lietal po celých ústach. Potom pritvrdil a lízal mi ušné lalôčiky a celý krk. Infarktové stavy, mala som v sebe aspoň 400 stupňov. Ale pokazil to. „Nejdeme ku mne?“ opýtal sa odrazu. Vtom mi blikla červená kontrolka. „On ťa chce iba pretiahnuť, stopni to!“ kázal mi zvyšok rozumu v hlave. Usmiala som sa a povedala, že to nepôjde. Že chcem ísť tancovať. Zobral to v pohode a už sme cupitali späť na parket.

Tvár mi úplne horela a každý jeho dotyk vo mne prebúdzal čerticu. Nikdy som s chlapom neskočila do postele po prvom stretnutí, pripadalo mi to lacné. Ale ako odolať? Príliš som to chcela. Tak som mu povedala, že som unavená a pôjdem domov. Bývala som pár blokov od klubu a navrhla mu, či ma odprevadí. Súhlasil. Pripísal si tým jedno bezvýznamné plus.

Pred mojim vchodom sa chcel rozlúčiť. Dať mi pusu a odísť. Čo sa zbláznil? Usmiala som sa na neho a dlho sa mu zadívala do očí. Pochopil to. Chytil mi ruku a už sme kráčali po schodoch priamo ku mne.

Nestihla som zatvoriť dvere a už sme boli na sebe. Jednou rukou mi chytil hlavu, druhou mi stláčal zadok. Cítila som celé jeho telo a vzrušenie ma úplne paralyzovalo. „Denisa, ja ťa tuším roztrhnem,“ prebleslo mi hlavou, keď som jazykom skúmala Braňov krk. On nezaostával a jeho bozky som cítila na tvári, krku a keď mi začal rozopínať blúzku, aj na čoraz nebezpečnejších miestach. Moji ex dráždenie pŕs vždy zanedbávali, ale tento chlap predvádzal neskutočné veci. Nežne mi ich bozkával, hladkal, vymieňal si ich medzi perami. A potom ich hryzkal zubami a drsne hnietil v rukách.

Nezmohla som sa na iné, iba ho držať za hlavu a prosiť, aby pokračoval. A on to urobil. Dráždil ma čoraz viac a očami hľadal miesto, kde by nám bolo pohodlnejšie. V tej chvíli mi nenapadlo vziať ho do spálne. Jednoducho sme urobili dva kroky a on ma posadil na malú skrinku s topánkami. Odopol mi gombík na nohaviciach a trochu neobratne ich zo mňa sťahoval. Potom ma chytil za kolená a uvoľnil si cestu tam dole. „Do kelu, nemala by som si dať sprchu?“ napadlo mi akosi automaticky, ale keď som jeho bozky zacítila na klitorise, všetky myšlienky vyšumeli. Mal úžasný jazyk. Presne vedel, ako to potrebujem a pridal aj prsty. Pritláčal nimi na vchod do mojej jaskynky a pokračoval v lízaní. To som sa už držala za prsník a myslela, že odpadnem. Toto nebolo na jednotku, ale na jednotku s hviezdičkou. O chvíľu mi tam vsunul prsty a urobil to asi ešte raz alebo dvakrát. Celým telom mi prebehla úžasná elektrina a prestala som vnímať okolie. Bol to parádny orgazmus, mala som nutkanie ho pochváliť.

Ale s jedlom rastie chuť a ja som chcela viac. Keď som sa trochu spamätala, vzala som ho do spálne a hodila na posteľ. Blúzku som si nevyzliekala, trčal mi z nej jeden prsník. Jemu som stiahla len nohavice a ochutnala ho. Ale bola som príliš vzrušená a tak som na neho proste skočila. Milujem ten pocit, keď sa mi pomaly prebíja až dovnútra a na celom tele mám zimomriavky. Nechce sa mi ani hýbať, aby som čo najdlhšie cítila, ako sa mu prispôsobuje moje telo. Iba som zatvorila oči a vychutnávala si to. Nechal ma, iba sa na mňa nadržane usmieval. Začala som prirážať. Moja malá bola ešte citlivá z predošlého orgazmu  a veľa toho nepotrebovala. Preto som po chvíli prestala a naznačila mu, aby si ma vzal. Drsne, ako on sám chce.

Braňo ma chytil za zadok a začal do mňa búšiť. Počula som jeho stony a vedela, že to dlho nevydrží. „Áno, miláčik, poď,“ zašepkala som mu do ucha a ostala ho dráždiť perami na krku. Zovrel mi zadok v dlaniach a drsne si ma k sebe pritlačil. Ostali sme pri sebe ležať. Bez slov. Presne tak, ako to chcela Denisa.

by Diana D.

foto: pinterest.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu