Do Nového roka s novou láskou. Odborník radí, ako na to

Možno práve rok 2017 bude ten, keď konečne nájdete toho pravého.

Ak ste stále single, práve Nový rok je akýmsi ohnivkom, že všetko bude lepšie, krajšie. Zväčša to platí aj pri láske. Vstupuje sa doň s pocitom, že toto je ten rok, kedy môže prísť váš princ. A on možno aj práve tento rok príde. Len tomu troška pomôžte.

George Watts, autor známeho bestselleru, spísal niekoľko jednoduchých tipov, ako k sebe pritiahnuť lásku.

Nové kontakty- pokiaľ budete sedieť doma a nikam nevyrazíte, on za vami nepríde. Pohybujte sa v spoločnosti, choďte do kina, do divadla, začnite chodiť na salsu alebo si nájdite iné hobby. Nikdy neviete, kde môžete na niekoho zaujímavého naraziť. Samozrejme, vynechajte miesta, kde by ste sama nechceli, aby váš potenciálny princ chodil.

Nemrhajte časom- nestrácajte čas s niekým, kto vám už na začiatku nesedí. Verte šiestemu zmyslu a intuícii. Neznamená to, že nemáte dať šancu aj chlapovi, ktorý nevyzerá ako model. Pokiaľ z neho cítite to, čo máte.

Uvoľnite sa- nerobte veci nasilu a snažte sa byť sama sebou a hlavne v pohode. Nesnažte sa byť dokonalou a tváriť sa neprirodzene. S otvorenou mysľou a sami sebou budete príťažlivejšie.

Nepodceňujte druhé rande- pokiaľ ste po prvom stretnutí cítili, že to nie je zlé, tak pokojne iniciujte druhé rande vy sama.

Povedzte ľuďom, že ste single- nemáte to napísané na čele. A ani mať nemusíte, ale podľa Georgea je to trik, ktorý zaberá. Zmeňte si status na sieťach, zmieňte sa o tom nenápadne v rozhovore, prípadne to môže urobiť vaša kamarátka. Ľudia radi rozprávajú a nikdy neviete, kto komu povie, že táto krásna žena je single a zrazu sa budete fintiť na rande s tým fešákom z firmy oproti.

Majte rada samú seba- starajte sa o seba a ukážte, že sa staráte. Majte rada svoje telo. Nikto nemá rád sivé myšky, ktoré sa hanbia za všetko na svojej osobe. Muži to vycítia.

By Diamond, dailymail.co.uk

Foto: tumblr

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu