Dodajte šmrnc vašim rukám!

Nechajte sa uniesť sviežimi farbami a zmysluplným dizajnom náramkov značky KUKU. Tieto jedinečné náramky sú navrhnuté a vyrábané priamo na Slovensku a patria na ruku každej milovníčky módy. Nájdete ju v rôznych neónových  či pastelových farbách a na výber máte z mnoho motívov. Kombinovať sa dajú naozaj jednoducho, je len na vás pre ktorú variantu sa rozhodnete. Krásna návrhárka týchto unikátnych náramkov, Soňa Skoncová nám prezradila, ako prišiel samotný nápad uvedenia novej kolekcie a prečo sa rozhodla pre tento dizajn.

Po úspešnej kolekcii originálnych prívekov si prednedávnom uviedla na trh novinku v podobe náramkov. Prečo si vybrala práve tento druh šperku?

Ďakujem veľmi pekne, áno KUKU bude onedlho oslavovať svoje druhé narodeniny. Značka si veľmi rýchlo získala srdcia ľudí a mnohých známych osobností nielen v našich končinách, ale postupne expanduje aj do zahraničia. Hrdo sa pýši nálepkou vyrobené v Českej Republike s láskou navrhnuté a ručne skladané na Slovensku. Po písmenkách pre ľudí som prišla s myšlienkou vytvoriť KUKU Pet v spolupráci s OZ Pes v Núdzi, a postupne sme rozšírili značku o ďaľší produkt KUKU na ruku. Snažíme sa počúvať našich zákazníkov a aj preto vznikol tento ďaľší prírastok 🙂

Čím si sa nechala inšpirovať pri navrhovaní?

Od začiatku som chcela, aby boli náramky veselé a tak ako aj písmenká aj náramky by mali ľudom robiť radosť, a každý by si v ňom mal nájsť svoj význam. Vybrala som 9 emblémov, medzi moje obľúbené patrí srdce či palma a farieb je tam taktiež neúrekom. Náš nový eshop sme prispôsobili aj na to, aby si každý mohol vytvoriť svoj vlastný dizajn náramku a byť jedinečný. V konfigurátore je na výber až 3800 možností. Myslím, že si každý príde na svoje.

Často sa hovorí, že „obuvníkov syn chodí bosí“. Platí to aj u teba alebo často nosíš vlastné vychytávky?

KUKU písmenko mám na kľúčoch a mám ho aj na svojej kabelke. Môj psík Lolka nosí svoje písmenko taktiež na obojku, a náramky som nosila neustále v Amerike, kde som bola 6 týždňov. Fotili sme tam totiž novú kampaň k novému produktu. Často som si ich vymieňala, pretože sme chceli nafotiť čo najviac možností.

Podľa čoho si si vyberala motívy na náramky, ktoré sú na výber na tvojom eshope?

Podľa pocitu, podľa toho, čo sa mi páči. Každý jeden je naozaj jedinečný, je tam toľko kombinácii a možností, že si neviem vybrať a viem, že s tým majú problém aj naši zákazníci. Treba si vyberať pocitovo, to čo vám najviac sedí, a čo Vám padne do oka.

Farebné písmenká zožali veľký úspech. Myslíš si, že aj náramky pôjdu „ako teplé rožky“ ?

Tak ako sme nečakali úspech písmeniek, tak sme nečakali ani úspech náramkov. Nikdy neviete ako budú na to ľudia reagovať. Ale keď do niečoho vložíte celé svoje srdce a pracujete na tom, aby to bol naozaj super produkt, ono to je naozaj cítiť a vidieť aj na výsledku. Pri spustení nášho nového produktu sme mali na stránke toľko ľudí, že nám dokonca padol server. Bolo to neuveriteľné. Už teraz môžem povedať, že ľudia si náramky veľmi obľúbili a touto cestou by som im chcela veľmi pekne poďakovať za ich krásne fotky, ktorými nás zásobujú na Instagrame a na ich úžasnú spätnú väzbu. Nie je nič krajšie ako to, keď vidím ako sa z KUKU ľudia úprimne tešia, a vidieť našu značku v uliciach je neopísateľný pocit.

Kde všade sa dajú kúpiť tebou navrhnuté šperky? Dajú sa zohnať aj v kamennom obchode alebo len cez eshop?

Na našom oficiálnom eshope www.ilovekuku.com nájdete všetky produkty. Kamenné predajne, kde môžete KUKU nájsť je MOLOKO a CUBE v Bratislave, ale aj veľa menších obchodov po Slovensku, či v Českej republike. Dokonca sa nám otvára brána aj na poľský trh a obchod, kde nájdete KUKU je už aj na Ukrajine.

Pohybuješ sa už vo svete módy dlhé roky, takže nové trendy sú ti veľmi blízke. Chystáš sa uviesť ešte nejaké novinky behom tohto roka?

Tento rok určite nový produkt neplánujeme, keďže samotná príprava KUKU na ruku trvala pol roka. Aj keď musím sa priznať, v hlave už máme jeden úžasný nápad, ktorý bude síce opäť náročné zrealizovať, ale keď sa to podarí, bude patriť medzi hrdých členov rodiny KUKU.

Klaudia Fiolová
foto @ilovekuku.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu