KetoMix kokteil s L-karnitínom pre rýchlejšie chudnutie

0
890

Česká značka KetoMix rozširuje rad proteínových kokteilov o novinku, ktorá pomáha urýchliť chudnutie. Ide o proteínový kokteil obohatený o L-karnitín. Rovnako ako ostatné KetoMix kokteily, aj tento sa jednoducho a rýchlo pripravuje, skvelo zasýti, a okrem kvalitného proteínu dodá telu aj dôležitú vlákninu, vitamíny a minerálne látky. Obsahuje lyofilizované ovocie a L-karnitín, ktorý podporuje chudnutie. 

„Proteínové kokteily už dávno nie sú iba stravou pre športovcov. Naše výskumy ukázali, že sa stali bežnou súčasťou jedálnička práve preto, že sa rýchlo pripravujú a sú plnohodnotným jedlom. Ak však chcete s pomocou proteínových kokteilov chudnúť, musíte si dávať pozor na ich zloženie. Väčšina z nich obsahuje vysoké množstvo sacharidov. KetoMix proteínové kokteily majú naopak obsah sacharidov znížený, čo však na ich chuti nespozorujete,“ uviedla marketingová riaditeľka značky KetoMix Eva Sroka. 

Okrem percenta sacharidov je potrebné si pri proteínových kokteiloch všímať aj ostatné informácie o zložení. Kokteily by mali obsahovať minerálne látky, vitamíny a vlákninu. Naopak by nemali obsahovať žiadne škodlivé chemické zlúčeniny. Len tak vášmu telu nebude nič chýbať alebo škodiť. 

„Naše nízkosacharidové kokteily sú dlhodobo hodnotené ako najlepšie na trhu. Pre našich zákazníkov je veľmi dôležitá ich chuť a, samozrejme, rýchlosť chudnutia. Preto na trh uvádzame nový bezlepkový kokteil obohatený o Acetyl L-karnitín, ktorý má mnoho zdravotných benefitov a pomáha ešte rýchlejšej redukcii váhy,“ dodáva Eva Sroka. 

Prečo piť KetoMix kokteil s L-karnitínom

Ide o výborné proteínové jedlo, ktoré máte pripravené za pár sekúnd a zasýti vás na dlhý čas. Je preto skvelý pre každého, kto nemá čas. Vďaka obsahu L-karnitínu dodá vášmu telu aj energiu, podporí metabolizmus, čím urýchli aj proces chudnutia. L-karnitín potláča chuť na jedlo a pomáha zabraňovať ukladaniu tukov. Má pozitívny vplyv na fungovanie mozgu a pomáha lepšiemu sústredeniu a vnímaniu. Funguje ako antioxidant, takže bráni poškodzovaniu zdravých buniek voľnými radikálmi, čím posilňuje obranyschopnosť tela. 

Proteínový KetoMix kokteil s Acetyl-L-karnitínomje dostupný v 3 príchutiach: banán-čokoláda, vanilka-jahoda a vanilka-malina.

foto: KetoMix

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu