Najromantickejší rap prináša mladá krv DAWE WHITE  v skladbe  “LALAPAMPAM”!

“…s tebou idem tam, kam chcem ísť”…

Iba 22-ročný raper DAWE WHITE ukazuje v novej skladbe “LALAPAMPAM, že nepotrebuje nadávať, aby zdôraznil emotívny text tracku, práve naopak! Jednoduchosťou názvu “LALAPAMPAM” podčiarkuje význam vzťahu dvoch ľudí, ktorí san a nič nehrajú, len si úprimne užívajú samých seba.

Len nedávno nás mladý interprét prekvapil drsnejšou skladbou “TRANZ”, ktorá si však svojim chytľavým rytmom podmanila tanečnejších fanúšikov rapu. V tejto skladbej však ukázal tie povrchnejšie vzťahy, ktorú aj textovo vykreslil drsnejšie, a priblížil tak často skrývanú realitu u mladých ľudí, že ide viac o zovňajšok ako o samotné vnútro. Na hudobnej scéne však DAWE WHITE nie je nováčikom, keďže si ho na začiatku vzal pod ochranu náš najznámejší raper KALI s producentom Petrom Pannom, kde na ich turné, pôvodom izreálsky raper, vystupoval ako predskokan. Nová skladba “LALAPAMPAM” je zasa presný opak skladby “TRANZ”, kde mladý raper ukazuje tú pravú stránku skutočného vzťahu. 

 “Je to track o láske, ale aj nie. Vystihuje to podstatu vzťahu, že nepotrebujeme ukazovať svoju lásku povrchne navonok, na sociálnych sieťach či vo vychytených kaviarniach. Stačí prítomný okamih a byť s osobou, s ktorou tráviš čas lebo ťa dopĺňa nielen ako muža, kamaráta, ale aj ako človeka. Preto aj názov prvotne vyznie decky “LALAPAMPAM” lebo vtedy ti všetko príde tak jednoduché, až priam decky pochopiteľné. Keď si so správnym človekom, či už s ním chodíš alebo len tráviš čas nezamýšľaš sa prečo, ako, kedy…ale si len užívaš naplno čas s ním bez toho, aby si si najprv spravil fotku na sociálne siete”, vysvetľuje humorne myšlienku interpret. O text sa postaral samotný DAWE, mix master pripravil DJ MikroMan a za celkovým vizuálom stojí nové kameramanské meno Juraj.es Studio.

“Som rád, že sa spájam s novými šikovnými ľuďmi, ktorí chcú posunúť nielen seba, ale aj ich samotnú prácu. Myslím, že tento klip je jeden z mojich najvydarenejších, čo som zatiaľ mal, verím, že či už samotným vizuálom alebo skladbou si niektorí ľudia povedia, že vzťah nemá byť zložitý, či vypočítavý, ale úplne jednoduchý a hravý, taký LALAPAMPAM!”, uzatvára DAWE WHITE. 

Viac info: 

YT 

INSTAGRAM –  

https://instagram.com/dawewhite
https://instagram.com/dj_mikroman

FACEBOOK

Zdroj: PR MANAŽÉR JANA TRELLOVÁ

Zdroj foto: youtube Dawe White

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu