Leto je už v plnom prúde a slnečné lúče lákajú každého milovníka leta. Pri pobyte na slnku, ale netreba zabúdať na ochranu vo forme opaľovacích výrobkov. Krásne čokoládové odtiene máte na dosah vďaka produktom Pimp Your Body.Dosiahnite dokonalé opálenie a zároveň si „vypimpujte“ svoje telo k dokonalosti s luxusným olejom na opaľovanie Cocoa Beach. Vo svete chemikálií, farbív nano-častíc, a umelých zložiek treba byť obozretný už pri všetkom. A to platí aj pre oleje na opaľovanie, a pri nich možno ešte viac. Tieto oleje na opaľovanie sú výlučne zmes prírody.  Nájdete v nich zmes najkvalitnejších olejov, ktoré sú všetky lisované za studena v prvotriednej kvalite. Takto lisované oleje si zanechávajú všetky dôležité zložky, ktoré majú blahodárne účinky na vašu pleť. Čiže okrem toho, že pleť vyživujú, tak zároveň podporujú dokonalé opálenie. Cocoa beach je navyše obohatený o prášok z pomletých kakaových bôbov, ktoré pleti dodávajú čokoládový odtieň.

Každá jedna zložka oleja Watermelon má výnimočné účinky a pozitívny vplyv na vašu pleť. Obsahuje olej z hroznových jadierok, olivový olej, mandľový olej, kokosový olej a olej z pšeničných klíčkov.

Netreba zabúdať ani na starostlivosť o vašu pleť po opaľovaní. Ak chcete zvýrazniť vaše krásne opálenú pokožku, skúste suchý olej Diamond, ktorý obsahuje jemné trblietky. Jeho Hlavnou zložkou je frakcionovaný kokosový olej, ktorý je zbavený od mastných kyselín, ktoré klasický kokosový olej obsahuje a vďaka tomu pleť nezanecháva mastnú, ale okamžite sa vstrebe. Navyše obsahuje jemné prírodné trblietky. Pod slnečnými lúčmi rozohrajú hru farieb a svetla a pleť nádherne rozžiaria.

foto/archív WomanMan magazine

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu