Elegantne a kanadovo

Móda opäť spája nespojiteľné. Poďme sa s ňou hrať! Poďme šnurovať!

Kombinácia, ktorá sa nosí a bude nosiť po uliciach. Keď už slnko zasvieti, keď teploty vystúpia nad nulu. Kúpte si elegantné šaty a štýlové „kanady“, no postačia aj výraznejšie „šnurovačky“.

..jedny šatičky a k tomu roztomilé „kanadičky“…

Áno, bude to roztomilé a už vôbec to nebude pôsobiť drsne. Neobávajte sa v tomto prípade žiadneho ťažkého looku. Elegantným šatám táto „ťažká“ topánka pristane. Vyberte si krásne jarné, kvietkované, pokojne aj zamatové, či so štipkou trblietavého vlákna. K tomu zvoľte jemné pančušky. Odporúčame bez vzoru. Telové, či čierne. Nech si ponecháte noblesu elegantných šiat. A pozor! Neberte si dnes k šatom lodičky, ani vysoké čižmičky. Zamierťe si to k vysokým kanadám. Čierne, khaki, hnedé, alebo pieskové. Neurobíte zle. Najmä, ak sú šaty vzorované. Je to naozaj milá súhra dvoch štýlov. Móda je dnes nevyspytateľná a ponúka rôzne možnosti. Ruka je voľná, voľnejšia ako v minulosti. Tak to využite, ak máte chuť na malú dávku kreativity, či extravagancie. Budete šik a in!

…doplnky…

Listová kabelka. Náušničky ponúkame obyčajné kruhové, alebo len „pichačky“ do uší. Nech sa páči, zoberte si aj vaše obľúbené perličky. Hlavne žiadne príliš výrazné prvky.

Zima odchádza. Prichádzajú lúče nového ročného obdobia a žiara hravej módy!

Redaktorka: Monika Pekarovičová

Foto: tumblr.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu