5 kúskov, ktoré vám spríjemnia predvianočný zhon

Vianoce sú síce ešte poriadne ďaleko, ale väčšina žien už horlivo píše nákupný zoznam a premýšľa, čo nakúpi partnerovi, deťom, príbuzným, kamarátkam. A do toho samozrejme zháňajú dekoráciu a recepty na nové druhy vianočného pečiva… Že ste tiež taká? Tak nezabudnite na seba. Pripravili sme pre vás 5 kúskov, s ktorými by ste si mala spríjemniť zimu. Urobte radosť sama sebe a kúpte si nejaký trendy kúsok. Alebo si o neho napíšte Ježiškovi.

Zahaľte sa do striebornej

Strieborná k zime určite patrí, pripomína lesknúce sa sneh, elegantnú čistotu ľadu a zároveň sa dá perfektne zladiť s čiernou, bielou či trebárs modrou. A zároveň je trendom tohtoročnej zimy a preto vám nejaký strieborný doplnok nesmie chýbať. Trefa do čierneho sú strieborné šaty, ale ak si na ne netrúfate, stavte na sexy, futuristické strieborné čižmy a nikto vás neprehliadne.

K dáme patrí kožušina?

Kožušina je tak trošku na hrane, niektorí ju milujú, niektorí nenávidia. Faktom však zostáva, že vyzerá luxusne a pridá na atraktivite každej žene. Hitom tohtoročnej zimy je farebná kožušina, pretože farby dodávajú chladnej zime život. A nikto sa nebude pýtať, či je pravá, alebo sa jedná o napodobeninu. Napíšte si Ježiškovi napríklad o kabát a zababušte sa do zimy farebne.

Niečo tyrkysového

Druhou farbou, ktorá dominuje zime, je tyrkysová, ktorá vyzerá skvele na kabátoch aj kabelkách, ale pokojne len tiež decentne, na čiapkach, šáloch a rukaviciach. Ak sa vám tyrkysová páči, ale máte z nej strach, stavte na tyrkysovú bielizeň. To totiž uvidíte len vy a váš najmilší.

Doplňte svoj biznis look

Biznis móda nie je len pre manažérky a podnikateľky, v poslednej dobe ovláda aj ostatné pracovné pozície. Niet preto divu, že v kostýme stretnete aj sekretárky a ďalších bežných zamestnancov, niektoré ženy volia biznis šaty a saká dokonca aj do voľnočasovej módy. Biznis móda prenikla aj do bežných odevných reťazcov, preto si krásne, tradičné biznis sako môže dovoliť takmer každá žena.

Double denim

Džínsovina nevyjde z módy asi nikdy. Tento evergreen sa v sezóne jeseň / zima 2017/18 uchytí hneď dvakrát. Nebojte sa preto skombinovať džínsovú sukňu s jemnou džínsovou bundou, trefa do čierneho sú tiež džínsové šaty. Tento rok rozhodne platí, že džínsov nie je nikdy veľa. A ak chcete vyzerať originálne? Vytiahnite zo skrine staršie, roztrhané džínsy a natiahnite si pod ne farebné pančuchy.

Žiadny stres

V novom odevu sa vám bude ďaleko ľahšie chodiť po preplnených nákupných centrách a premýšľať nad zariaďovaním Vianoc. Tento rok jednoducho budete pokojná a nad vecou.

foto: OTTO, pixabay.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu