Augustový víkend 18. – 20.8.2023 ponúkne v Bratislave na letisku vo Vajnoroch tri dni skvelých koncertov a svetových show!

Najväčšími lákadlami festivalu sú jedna z najžiadanejších kapiel súčasnosti IMAGINE DRAGONS v nedeľnom programe, v sobotu vystúpi dvakrát ocenený svetový DJ roka HARDWELL a v prvý deň festivalu americká rocková skupina THE KILLERS a tento rok štvrtýkrát ocenený DJ roka č. 1 Martin Garrix.

Druhý ročník festivalu Lovestream sa koná na novom mieste – na starom letisku vo Vajnoroch v Bratislave. Organizátori pripravili 3 dni a noci doslova nabité hudbou a skvelou zábavou.

Návštevníci majú k dispozícii okrem svetovej hudby aj zaujímavé zóny – ART zóna, zóna pre deti a až 3 pódia plné nezabudnuteľných hudobných čísiel.

Nedeľný program festivalu Lovestream láme slovenské rekordy v návštevnosti

Jeden deň sa však vymyká a tým je nedeľa, kedy ako headliner vystupuje Imagine Dragons. O tento deň je extrémny záujem, očakávame kapacitne nadpriemernú účasť a atakujeme hranicu v tento deň 50.000 ľudí pričom predaje neustále stúpajú.

Je evidentné, že nás čaká najväčší „koncert“ na Slovensku práve v nedeľu, kedy vystúpia Imagine Dragons. Títo interpreti sa rovnako ako aj ďalší tešia na svojich fanúšikov. Manažement kapely je nadšený zo stage. Dokonca si vyžiadali aj ďalšie dodatočné až 30 metrové mólo k stagu, takže fanúšikovia budú mať Imagine Dragons na dosah ruky. Je to pre organizátora výzva, na ktorú sa nemierne teší.

Hlavný stage festivalu Lovestream  bude najväčší, aký sa doteraz na Slovensku pre účely festivalu postavil

Svetoví interpreti vystúpia na svetovom pódiu. Tvoje zmysly čaká audiovizuálny zážitok, ktorý ti vyrazí dych. Množstvo a kombinácia svetla, zvukových systémov, LED obrazoviek a vizuálnych efektov doslova vymaže hranicu medzi realitou a fantáziou. Stage bude mať 65 metrov na šírku, 19 metrov bude jeho výška, použitých bude 250 špeciálnych inteligentných svetiel, viac ako 20 laserov a špeciálne pyrotechnické efekty a ohne. Autorom stagu  je Rudo Tuček. 

Ďalšou zaujímavosťou je MINISTRY OF FUN STAGE TENT. Budeme disponovať tým najväčším stanom v Európe s kapacitou až 15 000 ľudí,  kde párty bude prebiehať až do 3:00 rána. Bude vybavený neuveriteľnou technológiou od Ministry Rental Service. Priprav sa na nezabudnuteľný zážitok! Máš sa na čo tešiť, pretože ti prinášame vystúpenia od svetových interpretov ako Adriatique, Orkun Bozdemir & Aksak, Gryffin a ďalších…

Kruh sa uzavrel a iba pred pár dňami organizátori oznámili meno posledného umelca, je ním známy DJ a hudobný producent Salvatore Gannaci

Pozor!!!  Predávajú sa podvodné a falošné vstupenky na festival Lovestream. 

Považujeme za nesmierne dôležité upozorniť všetkých fanúšikov festivalu Lovestream,  že zahraničné podvodné stránky predávajú falošné  vstupenky!!!!

Konkrétne ide o stránku https://tickfun.com/

Organizátori v tejto veci komunikujú už aj s políciou. 

Prosíme fanúšikov Lovestream festivalu, aby si kupovali vstupenky len z oficiálnych stránok. Neodporúčame kupovať vstupenky z tretích strán. Za takéto vstupenky, nenesie festival žiadnu zodpovednosť. 

Sú iba tri oficiálne zdroje, kde ja možné vstupenky zakúpiť:

✅ www.lovestream.sk

✅ www.ticketportal.sk

✅ www.ticketmaster.com

Všetky užitočné informácie a vstupenky nájdeš na stránke lovestream.sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu