Doprajte si jarnú pohodu s ASKO – NÁBYTKOM

0
239
Asko nábytok

Jar je symbolom nového začiatku, ktorý pre väčšinu žien štartuje veľkým jarným upratovaním. Tiež milujete poriadok, ale neznášate upratovanie? Nezúfajte a namiesto stresu z predstavy, koľko vás čaká práce, myslite radšej na to, čím sa odmeníte. Doprajte si niečo pekné a oživte svoj interiér jarnými dekoráciami, ktoré zútulnia váš domov.

Oddych a dobrá nálada

Prvým krokom k jarnej obmene interiéru by mali byť lôžkoviny, ktoré spríjemnia ranné prebudenie. „Kombinácia jasných farieb a vzorov vnáša do interiéru okamžitú zmenu a pocit sviežosti. Preto sú súčasťou nášho jarného sortimentu predovšetkým pastelové tóny a veselé kvetinové motívy, ktoré spríjemnia každú miestnosť,“ hovorí Andrea Štěpánová, marketingová riaditeľka spoločnosti ASKO – NÁBYTOK.

Dekoračný vankúš Magnólia a Lúčne kvety stoja 12,49 EUR a dekoračný vankúš Pivonka kúpite za 12,79 EUR.

Asko nábytok

Dizajnové sklo

Sklenené vázy sú vždy elegantným doplnkom. Vytvorte si nádherné zátišia z kvetov, ktoré vášmu domovu vdýchnu jarnú vôňu a príjemnú atmosféru. Výhodou sklenených prvkov je najmä to, že opticky neuberajú priestor. Sú preto ideálne do menších bytov. Ich široký výber nájdete aj v ASKO – NÁBYTOK, kde si môžete vyberať z rôznych farieb a štýlov. Ak plánujete vázu kúpiť ako darček, napríklad k MDŽ, zvoľte univerzálne číre prevedenie, ku ktorému sa hodia všetky odtiene kvetov.

Sklenená váza ružová, číra alebo tyrkysová stojí 15,99 EUR. 

Obrus, prestri sa!

Dokonalú jarnú atmosféru vo vašom domove pomôžu vytvoriť aj kvetinové obrusy a prestierania. Dodajú vášmu jedálenskému stolu eleganciu i nádych jari. Vytvorte si útulné prostredie, ktoré bude lákať nielen vaše zmysly, ale aj vašich hostí.

Obrus alebo behúň s najrozličnejšími kvetinovými motívmi stoja 5,49 EUR.

Asko nábytok

Šetrime prírodu

Jarné obdobie je charakteristické kvetinami, ktoré prinášajú do krajiny a záhrad pestrosť. Medzi typické jarné kvety patria napríklad tulipány. Sú k dispozícii v širokej škále farieb, preto sú veľmi obľúbené. Ak hľadáte trvalú alternatívu k čerstvým kvetom, zvážte investíciu do kvalitných umelých kvetov. Moderné technológie im dodávajú prirodzený vzhľad a čo je najdôležitejšie, šetríte prírodu. Užite si krásu kvetov po celý rok bez starostí o zalievanie a údržbu.

Umelý kvet – tulipán v krémovej, bielej alebo ružovej farbe kúpite po 0,99 EUR.

Široký sortiment dekorácií a doplnkov do domácnosti nakúpite nielen v predajniach, ale aj on-line? Využite možnosti click & collect a vyzdvihnite si svoj vybraný tovar v predajni, alebo si nechajte doviesť vaše obľúbené dekorácie a nábytok až k vám domov. Ďalšie informácie nájdete na www.asko-nabytok.sk.

Asko nábytok

Náš tip:

Chcete potešiť svojich blízkych krásnou dekoráciou do domácnosti napríklad k sviatku, narodeninám či MDŽ? Trafiť sa do ich vkusu môže byť oriešok, a preto je výbornou alternatívou poukaz na nákup. V ASKO – NÁBYTOK môžete teraz pre nich kúpiť darčekovú kartu, ktorú nabijete na požadovanú čiastku a vaši blízki si môžu v predajniach po celej republike vybrať tovar podľa svojho priania.

Pripravila: Martina Goffová
Foto: ASKO-NÁBYTOK a Unsptash

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu