V láske platia isté pravidlá… Srdce neoklameš!

0
413
Srdce neoklameš

V týchto šatách sa v žiadnom prípade nemôžem vydávať. Nie, zúfalo som sa chytala za hlavu. Takto… takto to nejde. Prečo som si nestihla kúpiť normálne šaty? Bože môj. Svadba je už zajtra a ja som ešte ani nezačala posielať pozvánky.
Bude to katastrofa. Viem, že bude. Takto to predsa nemalo vyzerať. Mal to byť jeden z najkrajších dní v mojom živote a zatiaľ je to jedna veľká pohroma. Čo budem robiť? Takto sa predsa nemôžem vydať. Nemôžem. Nemô… vydesene som sa s prudkým nádychom posadila.

Srdce neoklameš nie je len taký obyčajný ľúbostný príbeh. Pobaví vás, dojme, nechýba vzrušenie, štipka erotiky… Ako sa vraví, dvakrát do tej istej rieky nevstúpiš. Ale platí to aj v láske? Kto vyhrá, keď proti sebe bojujú hlava a srdce?

Simonin už aj tak komplikovaný život sa prevráti naruby, keď sa po zrušenej svadbe pred ňou nečakane zjaví muž, ktorý jej v minulosti zlomil srdce. Zistí, že city medzi nimi ani po rokoch neochladli a že hranica medzi láskou a nenávisťou je naozaj príliš tenká. Lenže keď sa jej srdce znovu rozpadne na milión kúskov, nastane okamih, ktorý spustí lavínu neočakávaných udalostí.

Život ani jedného z nich už nebude rovnaký. Aká bude cena za ich nerozvážnosť a najmä, dokáže sa zaceliť srdce, ktoré bolo niekoľkokrát zlomené tým istým človekom? Bolesť však dokáže vyliečiť len jediná vec na svete – láska.

Začítajte sa do príbehu Simony, Tobiáša a Adriána, v ktorom miznú hranice medzi priateľstvom, láskou a nenávisťou a v ktorom osud poriadne zamieša karty. Srdce neoklameš je ľahký, pútavý príbeh, pohodové čítanie, ktorému nechýba iskrenie, humor, romantika.

Niekedy pre nás život pripraví nečakané situácie. Keď Simona na dovolenke stretne svoju životnú lásku Tobiáša a uvedomí si, že Adrián je jej naj priateľ na svete, všetko sa začne zamotávať. A vzťahy sa pekne prepletú, fandíte Adriánovi, lebo je to typ dokonalého kamoša…ale získava si vás aj Tobiáš, hoci už neraz sklamal Simonu. Všetci traja si vás postupne získajú, prežívate to s nimi, tie ich emócie, náklonnosť, vojdete im do hlavy…

Stále som nedokázala pochopiť, ako som v ňom mohla nájsť takého dokonalého kamaráta. Bez mihnutia oka by som povedala, že Adrián je môj najlepší priateľ. Poznali sme sa iba pár rokov, ale za ten čas sme dospeli do stavu akejsi dokonalej symbiózy.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu