Líčenie na špeciálne príležitosti je pre Ivu Kubelkovú, dlhoročnú tvár značky Dermacol, takmer každodennou rutinou. Ako moderátorka, speváčka a modelka o ne naozaj nemá núdzu.  A keďže je tu čas spoločenských udalostí a večierkov, veríme, že jej tipy pomôžu aj vám.

Pleť

Za dokonalou pleťou sa skrýva pravidelná starostlivosť. Iva nedá dopustiť na produkty s extraktom z kaviáru, ktorý spevňuje kontúry pleti a dodáva jej pružnosť. Denný krém je ideálnou voľbou aj pred líčením a v kombinácii s omladzujúcou podkladovou bázou s čiastočkami zlata krásne vyhladí a rozjasní pleť a zároveň ju pripraví na nanesenie make-upu. S takýmto základom pretancujete celú noc ako hviezda. 

Denný krém Caviar Energy, Dermacol – 12,99 eur/50 ml. 

Podkladová báza Gold, Dermacol – 11,49 eur/ 20 ml.

Omladzujúci extrakt z kaviáru Iva dopraje pleti aj v make-upe, ktorý svojimi účinkami skvele dopĺňa pleťovú starostlivosť. Je dlhotrvácny a pleť krásne zjednotí bez toho, aby zanechal pocit masky či dokonca vysušenia. Súčasťou balenia je aj krémový korektor, ktorý zakryje prípadné chybičky krásy a kruhy pod očami.

Dlhotrvácny make-up s korektorom Caviar long-stay, Dermacol – 17,99 eur/30 ml.

Večerné osvetlenie vie byť neúprosné. Ak chcete, aby mala vaša tvár dokonalé kontúry a nepôsobila mdlo, siahnite po práškovom bronzeri, lícenke a rozjasňovači. Dosiahnete tak veľmi prirodzený a žiarivý look. Pri líčení vždy začnite jemnými ťahmi štetca, intenzitu kontúr potom zvyšujte podľa potreby postupným vrstvením. Kombináciu všetkých spomínaných produktov nájdete v elegantnej paletke so zrkadielkom. 

Rozjasňujúca paletka, Dermacol – 19,19 eur/ 2 rozjasňovače, bronzer a lícenka.

Oči

Uhrančivý pohľad očí dosiahnete celkom jednoducho, kombináciou dvoch kontrastných odtieňov. Tmavší aplikujte na celé pohyblivé viečko a  štetcom ho rozpracujte do stratena. Potiahnite ho až smerom k obočiu, čím opticky zväčšíte oko. Na záver zvýraznite vnútorný kútik svetlejším perleťovým tieňom, čím líčenie zjemníte a oko získa žiarivú iskru. Našim tipom je kombinácia burgundy a zlatej.

Mono očné tiene, Dermacol – 5,75 eur.

Hviezdne líčenie sa nezaobíde bez dokonalej čiernej linky.  Potrebujete len trochu cviku a správny produkt – ideálna je  fixka s tenkým hrotom. Veľa záleží od tvaru vášho oka, preto odporúčame vyskúšať si viacero variantov a zistiť, aká linka svedčí práve vášmu oku. Ak ste už na linky „vytrénovaná“, urobte ju súvisle od vnútorného kútika oka až po vonkajší. Ak si netrúfate na klasickú čiernu, na vytvorenie linky  použite očný tieň v ceruzke

Linka na oči Precise Black, Dermacol – 4,99 eur/1m.l

Perfektný dojem z líčenia zvýrazní vejár hustých rias.  Aby ste dosiahli objem, predĺženie a zároveň aj oddelenie rias, zvoľte riasenku s hybridným aplikátorom. Vďaka kombinácii jemných vláken a hrebienka na opačnej strane bude výsledok doslova  dramatický.

Riasenka Infinity, Dermacol – 11,49 eur/6 ml.

Pery

Pery sú najvýraznejším prvkom tváre, o to dôležitejšie je pri slávnostnom make-upe ich dokonalé líčenie. Jednoznačnou voľbou je pre Ivu dlhotrvácna dvojfázová farba na pery, ktorá odolá jedlu, nápojom aj bozkom. Odtieň rúžu zvoľte tak, aby farebne ladil s líčením očí. Ak sú oči  veľmi výrazné, vhodné sú nude odtiene. Ak však  chcete zanechať dojem femme fatale, pokojne siahnite po výraznejšom odtieni. Iva zlatú a burgundy na viečkach skombinovala s fuksiovou ružovou na perách. Pretože so správnou  kombináciou farieb si pri hviezdnom looku môžete uplatniť výnimku, že viac je viac!

Dlhotrvácna dvojfázová farba na pery a lesk 16H Lip Colour, Dermacol – 9,99 eur/ 4ml + 4ml, odtieň 18.

Foto: Dermacol

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu