Urobte mu to rukou tak, že na to tak skoro nezabudne

0
2976
Urobte mu to rukou tak, že na to tak skoro nezabudne

Aj toto sa dá pokaziť. Niektoré dámy nevedia penis dobre uchopiť, držia ho slabo alebo naopak veľmi pevne a robia len jeden pohyb.

Skúste vášmu mužovi spôsobiť taký orgazmus, že na to tak skoro nezabudne.

Používajte obe ruky- áno väčšina žien ho chytí rukou, ktorou píše a v ktorej má silu a ani jej nenapadne zapojiť aj druhú. Ruky môžete neustále striedať a keď pridáte aj trocha lubrikantu, bude kričať od rozkoše.

Poklepkávajte- je to jedna zo špecifických techník, ktorú majú muži radi. Z palca a ukazováka urobíte obruč, ktorou klasicky chodíte po penise a ostatnými prstami jemne poklepkávajte. Opäť môžete pridať aj druhú ruku.

Masáž prostaty- mnoho mužov to miluje a niektorí možno nevedia, aké to je dobré. Je to ale opäť veľmi špecifické a nie všetci to chcú. Prostata je veľmi citlivá mužská erotogénna zóna. Nájdite mu ju cez zadok a veľmi jemne masírujte.

Stláčajte- penis nie je z cukru a pokojne ho môžete chytiť aj pevnejšie. Popri jeho hladkaní celou dlaňou od žaluďa až po semenníky ho občas jemne stláčajte. Vtedy budete cítiť jeho pulzovanie. Druhú ruku môžete využiť na ďalšie radosti.

By Diamond, wanda.atlas.sk

Foto: tumblr

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu