Januárový pozdrav zo Starbucks

0
779

Kávové kapsuly STARBUCKS BY NESPRESSO® patria medzi naše obľúbené produkty na prípravu kávy v pohodlí domova. Môžete si tak vďaka nim spríjemniť vianočné prípravy a vychutnať si  jemnú chuť Starbucks Blonde Espresso roast, orieškovo-kakaové tóny Pike Place, vyváženú chuť kávy Colombia, ale aj intenzívnu, karamelovo sladkú a príjemne horkú kávu Espresso roast. V ponuke kapsúl Starbucks si skrátka každý nájde tú pravú kávu podľa svojej chuti. Všetky kapsuly STARBUCKS BY NESPRESSO® sú kompatibilné s kávovarmi Nespresso™.

V novom roku sme pre všetkých milovníkov kávových kapsúl  STARBUCKS BY NESPRESSO® pripravili špeciálnu akciu. V čase od 14. januára do 1. marca bude pri nákupe 4 a viac balení kapsúl STARBUCKS BY NESPRESSO®  platiť špeciálna cena 3,90 €. Štandardná cena jedného balenia kapsúl v kaviarňach Starbucks je 5,20 €.

Kapsuly Starbucks Blonde® Espresso roast

Výsledkom práce našich pražiarov, ktorí hľadali jemnejšiu alternatívu našich tmavo pražených káv, je jasná citrusová sladkosť a hladká plnosť chuti kávy Blonde roast. Zmes káv z Latinskej Ameriky a východnej Afriky chutí skvelo horúca či studená.

Kapsuly Colombia

Stredne pražená káva, pre ktorú je typická jej vyváženosť a dominantná príchuť orechov. Vo výškach šesťtisíc stôp, v majestátnych Andách, uprostred sopečného údolia sa pestujú najkvalitnejšie kávové zrná z celej Kolumbie.

Kapsuly Pike Place®

Z prvej kaviarne Starbucks v Seattli do všetkých kaviarní na svete – naši zákazníci odporúčajú čerstvo prekvapkanú kávu, ktorú si môžete vychutnať počas celého dňa. Skvelo vyvážená káva s jemnými tónmi kakaa a pražených orieškov uzrela svetlo sveta v roku 2008, kedy naši najlepší pražiari upražili kávové zrná z Latinskej Ameriky a prebudili v nich bohatú a plnú chuť kávy, ktorú si môžete vychutnať každý deň vo svojich obľúbených kaviarňach po celom svete.

Kapsuly Espresso roast

Intenzívna, karamelovo sladká a príjemne horká – to je chuť našej jedinečnej kávy Espresso roast, ktorá je súčasťou všetkých našich espresso nápojov. Jej príbeh začal už v roku 1975 pri hľadaní perfektnej a vyváženej kávy, ktorá bude súčasťou našej kultúry.

foto: Starbucks

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu