JE TO „IBA“ LEPŠÍ KAMARÁT

Povedzme to otvorene – takto sa volá obľúbený kamarát mnohých žien – KAMARÁT NA SEX. AKÉ SÚ TAJNÉ PRAVIDLÁ PRI JEHO VÝBERE?

Je to tak, máme ho väčšinou len na uspokojenie prirodzenej potreby mužov aj nás – žien. Pri jeho výbere však existujú normy, ktoré by sme mali dodržiavať!

…aby nám bol skôr na osoh a užili sme si ten „vzťah” bez citovej ujmy. Iba s vášňou a rozkošou!

MLČANLIVOSŤ A DôVERA

Patria medzi “gro” pri výbere takéhoto sexuálneho partnera. Zamerajte svoje túžby na niekoho, koho ste nestretli včera na párty. Vyberajte poriadne. Muža, ktorého dlhšie poznáte, ktorému veríte. Nech sa nestanete jeho obľúbenou témou pri pive s kamarátmi, či na futbale. Dôležité je, aby nešlo o úplne neznámeho partnera, majte o ňom aspoň základné informácie. Koľko má rokov, odkiaľ je, čomu sa venuje.

…dobrým sa netreba chváliť…

Pssst. Je to iba medzi Vami a ním. Nechváľte sa svojím “milým” kamarátkam pri káve. Možno ide o spoločného známeho a keby i nie. Svoje sexuálne hrátky si v tomto prípade nechajte iba pre seba.

SPOLOČNÉ RAŇAJKY RADŠEJ VYNECHAJTE

Najmä, ak sa stretávate vo svojich domovoch. Po sexe si dajte dovidenia. Keď ste si spoločne ulahodili, choďte si každý po svojom. Predídete možným citom, ktorým sa tak úzkostlivo vyhýbate. Po spoločnom nočnom akte, spoločné raňajky už radšej vynechajte.

…nestretávajte sa viac ako je to nutné…

Podobné pravidlo, ako pri raňajkách, platí aj pre večere, či kávičky. Obmedzte stretnutia, ktoré by mohli viesť do osobnejších rozmerov. Žiadne intímne informácie zo súkromia. Stačí iba na uspojenie Vašich vášní.

KEDY MU DAŤ “STOPKU”?

Pri tomto type kamarátstiev buďte veľmi opatrné. POZOR NA CITY! Neviažte sa, nech je to bez záväzkov. Nedúfajte v zamilovanosť. Začínate byť žiarlivá? V tomto prípade už pre Vás dvoch platí červená a dajte kamarátovi zbohom. Kde je žiarlivosť, tam sú city. A potom už tento vzťah stráca svoj význam. Vyhnite sa bolesti a ustúpte.

Psssssst! ÁNO, už viete, že existujú a sú medzi nami. Možno máte svojho “maznáčika na sex” aj Vy! Bez záväzkov a bez zábran. Dodržujte tieto pravidlá a uspokojujte sa ním bez ujmy “na zdraví”. Nech Vám slúži na to, na čo má – ale iba v posteli!

Redaktorka: Monika Pekarovičová

Foto: Tumblr

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu