Otázky, ktoré sa muži žien boja opýtať

Ženy sú prostorekejšie ako muži, majú veľa otázok a väčšinou sa neboja pýtať. U mužov je to ale presne naopak. Radšej sa nepýtajú a mnohokrát aj vedia, prečo.

Aj keď sa nepýtajú, verte, že na tieto otázky by veľmi radi poznali odpoveď.

Koľko mužov ste mali v posteli- je to otázka, ktorá je akési tabu. Ženy sa to zvyknú pýtať hneď a podľa toho si aj urobia názor na jeho posteľné zručnosti. Kvantita však nie vždy zaručuje kvalitu. Ale to je už iná téma. Veľmi radi by však vedeli, s koľkými spala ich partnerka. Zákerná otázka, ktorá asi ani nemá správnu odpoveď. Dvaja či traja sú pre niektorých málo, desať už veľa, nad dvadsať sa už muži púšťajú do rôznych úvah. Niekedy je však nevedieť a nepýtať sa, zlato.

Či robia niečo zle- aj muži chcú byť dobrými partnermi a veľkým strašiakom býva otázka, ktorú ani nepoložia, či robia niečo zle. Lebo, povedzme si, vždy sa niečo nájde. Aj keď by to možno aj napravili, boja sa opýtať. Zvykne to spustiť lavínu množstva vecí, čo by nemuselo skončiť dobre.

Či ste pripravená na manželstvo- možno by to aj chceli vedieť, ale keď budú počuť odpoveď áno a oni budú mať pocit, že ešte nie, dostanú sa do skutočne trápnej situácie, z ktorej sa už von nedostanú. Potom už len vybrať spod vankúša ten prsteň.

Či je lepší ako váš ex alebo iní bývalí- iste by chceli počuť, že sú lepší a v čom sú lepší. Táto otázka ale nie ej príjemná ani pre ženy, lebo nech si dámy hovoria, čo chcú, vždy budú porovnávať. Je to bežná vec, ktorej sa človek nevyhne, keď mal predtým niekoho úplne iného. Ale to, že je teraz s vami, neznamená ani to, že ste ten naj vo všetkom. Ups…

Či má penis podľa vašich predstáv- môže to znieť hlúpo, ale mužov zaujíma ženský názor na ich penis. Ale odpoveď možno ani vedieť nechcú. Radi by počuli, že majú akurát dlhý a hrubý penis, ale čo ak to tak nie je? Otázka nech ostane iba v hlave a páni, to zistíte aj podľa toho, ako sa k nemu vaša partnerka správa. Pokiaľ sa jej páči, povie to aj sama.

By Diamond, Wanda.atlas.sk

Foto: tumblr

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu