Aj keď je na mnohých školách notebook či tablet bežnou súčasťou vyučovania a domácej prípravy do školy, je stále dosť žiakov, ktorí ich nemajú. Nedostatok chce odstrániť Cieľom projektu Digitálny žiak je pomôcť študentom odstrániť tento nedostatok a umožniť im lepšie napredovanie pri štúdiu. Ako sa najjednoduchšie dostať k počítaču alebo notebooku v rámci projektu Digitálny žiak? „Nechajte si poradiť od experta na čiernu techniku“, hovorí Michal Nezník z PLANEO, ktorý je v PC oblasti naozaj doma. 

Vďaka projektu Digitálny žiak môže dostať viac ako 152 000 žiakov základných a stredných škôl, pochádzajúcich zo slabšieho sociálneho prostredia, príspevok na nákup výpočtovej techniky, potrebnej pri vzdelávaní. O projekt je obrovský záujem. Už pár dní od vyhlásenia sa do projektu prihlásilo vyše 52 000 žiakov a študentov a sumu 350 eur už využilo vyše 20 000 rodičov. „Aj na našej predajni PLANEO sme zaznamenali veľký záujem o možnosť kúpy notebookov či tabletov cez Digitálneho žiaka. Otázky nám kladú rodičia, ale informujú sa aj študenti samotní,“ hovorí predajca Michal Nezník z PLANEO Liptovský Mikuláš. 

Pozrite sa, ktorú predajňu PLANEO máte najbližšie

O príspevok vo výške 350 eur môžu žiaci a ich zákonní zástupcovia požiadať do konca júna 2023. Špecialista na čiernu techniku a vo voľnom čase gamer a twitcher Michal Nezník upozorňuje: „PLANEO je so svojimi 56 predajňami a e-shopom planeo.sk ľahko dostupné každému, kto má pre svoje dieťa záujem získať digitálne zariadenie v rámci projektu Digitálny žiak. V každej predajni je erudovaný personál, ktorý rodičom poradí s výberom toho najvhodnejšieho notebooku, počítača alebo tabletu.“ 

Michal Nezník odporúča: Tipy na notebooky pre Digitálneho žiaka 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu