KEĎ SA LÁSKA STANE

…NEČAKANE A NEVÍDANE…

Nič v ničom Vám neprekáža. To, načom ste bazírovali, je už minulosťou. Zmení trvalý pobyt, možno prácu a kažodennú rutinu. Taká je láska z inej krajiny!

…a idete až za hranice…DOSLOVA!

Navždy a ďaleko! Od rodiny, odítete z práce alebo budete pracovať pre spoločnosť z inej krajiny – ak sa to tak robiť dá! Zmeníte svoj život na nepoznanie. Láska je mocná a silná a Vy idete za ňou. Cítite, že on, či ona je to pravou.

PRIŠLO TO TAK NEČAKANE, O TO VIAC  INTENZÍVNE

Po tom, čo ste už ani nedúfali. Po rokoch samoty ste si zvykli na svoje domáce „pyžmo“. Bolo Vám dobre, aj keď tak trošku smutno. Ale spokojní, aj keď osamelí. Žili ste si po svojom, vo svojom, pohodlne, bez obmedzení. Alebo to mohlo prísť aj inak. Boli ste v dlhoročnom vážnom vzťahu, plánovali budúcnosť, rodinu, no zrazu  prišiel rozchod. Po ťažkých chvílach prišla ona! Nová láska a zmenila život na nepoznanie!

…prekvapili ste seba, no okolie  ešte viac…

Rodine sa tomu ani veriť nechce…Myslia si, že ste šialení a zaslepení. Opúšťate predsa svoju istotu a komfort. Odchádzate za ňou alebo ním jediným. Do inej krajiny, kultúry, k inej rodine. Lenže Vy to chcete, pretože svoju novú lásku milujete až za hranice. Vzťah na diaľku Vás omrzel. Nastal ten správny čas  pre životné rozhodnutie…

Ľutujete, či nie…

S odstupom času a s novým životom si odpoviete aj na túto otázku. Kladne – záporne?! O tom, rozhodne osudová láska alebo sklamanie. Rozhodnutie odísť a opustiť istoty vlastnej krajiny nikdy nezmeníte. Niekedy by ste možno chceli, ale skutky už nemožno vrátiť späť!

…ak nepadne na túto otázku kladná odpoveď – JE TO TAM!

Nezastrašili Vás obavy rodičov a nedôvera okolia. Ste šťasní, pretože ste našli to pravé „orechové“. Lásku, milovanú osobu. Aj keď v diaľke za hranicami, no toto bolo a je Vašim osudom. Riskli ste to! Obeta sa vyplatila. Láska prekonala hranice! Po rokoch samoty, či po stroskotanom vzťahu, Vás nevyľakalo jej nečakané zjavenie. Dali ste sa do boja a vyhrali ste. Životné rozhodnutie, sa stalo šťastným osudom dvoch vzdialených duší. Áno, takto to dopadne, keď je láska za hranice dokonalá.

Príbehov je „milión“. Podobne aj záverov. Poznáte i Vy lásku, ktorá prekonala hranice? Prekážky rodiny, cudzej krajiny a kultúry? Dali by ste sa „na to“ aj Vy?!

Redaktorka: Monika Pekarovičová

Foto: Tumblr

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu