Kolaborácia plná lásky s HAPPY SOCKS

Pozrite sa na spoluprácu tejto známej značky so slávnou Keith Haring.

Aj keď je iba polovica januára, už teraz je správny čas na krásny darčekový tip na Valentína. Happy Socks sa nechali inšpirovať odkazom jedného z najslávnejších newyorských pop artových umelcov 80. rokov Keitha Haringa. Vznikla z toho úžasná kolaborácia plná farieb a večného posolstva lásky.

Keith Haring veril v silu umenia ako univerzálneho prostriedku šírenia posolstva lásky a rovnosti. Jeho tvorba, ktorú sprístupnil ľuďom v newyorskom metre, na stenách ulíc a na obyčajných predmetoch ako sú tričká a plagáty, sa snažila zvyšovať povedomie o naliehavých spoločenských témach, od politiky a vojen, až po sexualitu a užívanie drog.

Keithov rukopis, plný výrazných línií a žiarivých farieb, je dnes už ikonický, a myšlienka, ktorá za ním stojí, rovnako relevantná dnes ako pred 30 rokmi. Keith Haring, podobne ako Happy Socks, videl dizajn ako nástroj, ktorý môže meniť svet k lepšiemu. Sám sa otvorene hlásil ku gay komunite a až do konca svojho života aktívne bojoval za práva menšín.

Zomrel vo veku iba 31 rokov, jeho pestrofarebné diela však šíria myšlienku prijatia a lásky dodnes.

Kolekcia Happy Socks x Keith Haring bude už čoskoro na e-shope www.urbanlux.sk. Súčasťou sú aj darčekové balenia plné srdiečok, ten najkrajší darček k sviatku zamilovaných, aký si milovníci umenia môžu priať.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu