S mikinou za eleganciou

Neverili by ste, čo nová elegantná mikinová móda dokáže!

Móda je nevyspytateľná. Aj tá ostatná. Kombinácia nekombinovateľného sa už vo fashion niekoľkokrát osvedčila. A tak je to aj s mikinou a elegantným spodným dielom.

MIKINA PLUS ELEGANTNÁ SUKŇA

Práve tento hit objavujeme čoraz častejšie. Jemná sukňa je doplnená krátkou mikinou s kapucňou. Výsledok je úžasný! Vyzerá to viac ako dobre. Nie je to look do práce s prísnym dresscodom, no v iných ho veľmi často využijete. Nepôsobí športovo, ani príliš luxusne. Je to jemná pohodová elegancia. Kombinácia, ktorá vynikne a ukáže na vás v tom najlepšom svetle. Úplne ideálna, ak to dnes nechcete príliš „siliť“, ale ani roztrhané džíny s teniskami si dovoliť nemôžete. Wau.

MIKINA PLUS ELEGANTNÉ NOHAVICE

Nielen so sukňou jej to „ladí“. Prší vonku, fúka vietor? Počasie na nohavice. Tento elegantný problém vyriešite hravo, keď sa s mikinovou módou zahráte. Elegantnú sukňu zameňte pokojne aj za kostýmové nohavice. Nesklamete! Docielite cieľ s ležérnou eleganciou. Pohodlnosť tohto outfitu je na nezaplatenie.

AKÁ MUSÍ BYŤ?

Mikina nech je krátka, bez potlače a pokojne aj s kapucňou. Jednofarebná. To je tá správna voľba v tejto novej móde.

DOPLNKY? LODIČKY A ELEGANTNÁ KABELKA

Presne tak! Nebojte sa takto riskovať. Až sa nám zacnelo po teplejšom počasí – pre lodičky stvorené. Nevadí, aj tieto problémy sú v práci vyriešené. Nie je výnimkou, že sa v nej v zime prezúvame. Predsa len – stráviť celý deň v čižmách nie je veľmi komfortné. Predovšetkým, ak pracujete v uzavretých priestoroch kancelárie. Zoberte si do práce krásne lodičky. Takto si túto skvostnú mikinovú kombináciu užijete aj v zime. K tomu väčšia jednoduchá pracovná kabelka. Nádhera, ktorá sa dobre nosí a túto sezónu aj dlho nosiť bude!

Redaktorka: Monika Pekarovičová

Foto: tumblr.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu