Kolekcia vedy a mágie

Celosvetový launch revolučného materiálu LiteRide z dielne Crocs je tu!

Svetoznáma značka Crocs uviedla na trh revolučný materiál LiteRide! Tento super jemný a ľahký materiál evokuje spojenie vedy a mágie, o čom sa možno presvedčiť v jednom z modelov radu Crocs LiteRide ™. Zamilujú si ho všetci, ktorí si cenia svoje pohodlie rovnako ako svoj štýl. Od prvého obutia sú tieto topánky extrémne pohodlné vďaka špeciálnej penovej štruktúre a systému uzavretých buniek.


Kľúčovou zložkou je inovatívny materiál LiteRide™, ktorý je o 40% mäkší a o 25% ľahší ako klasický materiál Croslite™, (ktorý je už tak medzi spotrebiteľmi veľmi obľúbený), a je tak prevratnou novinkou vo svete pohodlia Crocs.

„LiteRide ™ je ľahší, mäkší a pružnejší než všetko, čo sme predtým vytvorili. Kým Croslite™ zostáva v srdci nášho komfortu a našej klasickej obuvi, pokračujeme v poskytovaní inovatívneho pohodlia našim zákazníkom,“ znie vo vyjadrení Michelle Poole, zástupkyne produktového tímu a marketingu Crocs. Kolekcia LiteRide ponúka klasické siluety Crocs Clog, ale aj tenisky v stále aktuálnom athleisure štýle, rovnako ako typické diapozitívy alebo dámske sandále.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu