Ruku na srdce – ktorá z nás by nechcela mať peknú a žiarivú pleť? Dobrá správa je, že tento cieľ nemusí byť nereálny – treba len vedieť, ako na to, a starostlivosť prispôsobiť potrebám svojej pokožky. Netreba sa však trápiť ani prípadnými nedostatkami – tie šikovne zakryje vhodný make-up, ktorý navyše vyzdvihne prednosti našej tváre. Ak vás zaujíma, čo je nové vo svete kozmetiky a líčenia, zastavte sa 7. a 8. februára v bratislavskej Inchebe na veľtrhu INTERBEAUTY a nevynechajte ani Svadobný veľtrh a novú výstavu Gentleman Expo určenú predovšetkým pre pánov.

Využite bezplatné skrášľovacie služby

Skvelá správa pre všetkých „krásychtivých“ návštevníkov – na Interbeauty môžete využiť bezplatné skrášľovacie služby a odísť napríklad s novou manikúrou alebo líčením. Pre pánov budú k dispozícii služby barberov a na tých odvážnejších budú čakať dokonca aj tatéri.

Tipy na bežné i výraznejšie líčenie a skvelé vlasy

Veľtrh Interbeauty bude dejiskom prestížnych kaderníckych a vizážistických súťaží, vďaka ktorým sa môžete inšpirovať prácou známych vizážistov aj študentov z celého Slovenska.

O tipy a triky na bezchybný make-up sa s vami podelia Veronika Porubská (meloniewild), ktorá predvedie svadobné líčenie; Nikola Halvoňová (niky_rich); Sandra Baumgartner, ktorá ukáže plesový make-up; či Zuzana Šutjaková (zuzanasutjak), ktorá vám dá rady na glamour makeup. So svojimi radami nebude chýbať ani Lucia Sládečková (@lucidstyle_official). V celoslovenskej súťaži kaderníkov a vizážistov z celého Slovenska INTERBEAUTY TROPHY sa môžete inšpirovať retro líčením 50. rokov, líčením v štýle Madonny z 80. rokov, progresívnym účesom a aktuálnymi trendmi v účesoch na deň a večer.

Zároveň môžete využiť vlasové poradenstvo na pódiu Vlasy/Vizáž a zistiť, čo vám pristane.

foto: Pavol Harum

Upravené nechty a perfektná manikúra

Nechty sú našou vizitkou. Na Interbeauty sa môžete inšpirovať sa precíznou prácou počas súťaže NAILPRO CUP SLOVAK 2020. Ako bude vyzerať manikúra na tému „sladké sny“, „dámska kabelka“ či „talianske ráno“? Príďte sa inšpirovať.

Zmenáreň naživo…

…alebo hľadanie vášho nového looku. Zažite s nami úžasnú premenu niekoľkých odvážlivcov, ktorí sa neboja výraznejšej zmeny! Nový zostrih, farba vlasov a make-up dokážu dvihnúť sebavedomie, presvedčte sa o tom.

foto: Pavol Harum

Odvážny body art a tetovanie

Majstrovstvá SR v maľovaní na telo BODY ART 2020 s postupom do svetového kola budú zaujímavou prehliadkou zručností make-up artistov hneď v niekoľkých kategóriách.

Novinky pre nevesty a nová výstava pre pánov

foto: pixabay.com

Ak chystáte svadbu, môžete si odbehnúť na súbežný Svadobný veľtrh, kde nájdete nielen veľkú ponuku svadobných šiat, doplnkov, spoločenských šiat, smokingov, obrúčok a šperkov, tipov na kvetinovú výzdobu, ale objavíte aj krásne torty a koláčiky, menu na svadobný stôl a všetko, čo z vášho Dňa D urobí nezabudnuteľný zážitok. Pánov pozývame na novú výstavu Gentleman Expo s ponukou oblečenia a doplnkov na voľný čas i do práce, inšpirácií pre biznis a zábavy.

Viac zistíte na www.incheba.sk.

foto: Pavol Harum / pixabay.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu