Kristina Tran a Fejbs prinášajú „TipTop“ pesničku a video, v ktorom sa objavia aj tanečné legendy

0
648
Kristina Tran a Fejbs prinášajú

Speváčka Kristina Tran predstavuje novú skladbu TipTop, ku ktorej posiela aj letný videoklip, plný tanca, humoru a sarkazmu. Na spoluprácu si prizvala aj raperku a speváčku Fejbs a prinášajú tak zaujímavú kombináciu svojich hlasov. V texte poukazujú na to, že nie každý trend sa uchytí a že sa netreba brať príliš vážne. „Je to osviežujúca a odľahčená skladba, ktorá má ľudí hlavne zabaviť. Chcela som vytvoriť niečo, čo ľuďom zlepší náladu a čo si budú aj spievať. Leto je pred nami a určite sa pritrafia aj úsmevné situácie, ktoré si budeme natáčať a na to sa vždy hodí veselá pesnička do podmazu.“ odkazuje Kristina Tran.

Kristina Tran a Fejbs prinášajú "TipTop"

Celkový dojem z tohto počinu podčiarkuje kvalitný zvuk, o ktorý sa postaral Matej – LilMaxx – Mikloš. Jeho kreatívny prístup a schopnosť vytvárať návykové hudobné aranžmány prispievajú k jedinečnosti a nápaditosti tejto skladby.

V novom hudobnom videu k „TipTop“ sa tiež objavia známe tváre slovenskej tanečnej scény Tony Moisés, Martin Mako HindyKatarína Volanská, ktorí dnes spolu tvoria Quadmaniax. V minulosti Tony a Katka tancovali v tanečných skupinách Fredy´s Dance Group a Different Colors. Maka si iste pamätáte z tanečnej skupiny Gumení Chlapci či Spin. Vo videu sú Quadmaniax veľkým osviežením vďaka ich tanečným kúskom na dvojradových korčuliach.

Kristina Tran a Fejbs prinášajú "TipTop"

V úvode videa zaujme scéna, ktorá odľahčene odkazuje na poroty talentových súťaží. Porotu sa v tomto prípade snaží zaujať šikovná tanečníčka Vanessa Volanská, no do ďalšieho kola ju porotcovia nepustia. „Vanesska je veľmi šikovná a aj keď to bolo hrané, nebolo mi príjemné dať jej to X-ko,“ spomína s úsmevom na natáčanie raperka Fejbs. O produkciu a námet videa sa postaral Tony MoisésMiroslav Mahdalík. Za kamerou stál Július Šimlovič, ktorý video aj režíroval.

Foto backstage: Mako Hindy

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu