Kúpenia bez plaču

0
1010

Na internete nájdete tisíce rád, ako urobiť kúpanie pre deti príjemné a bez plaču. My pre vás máme jednu na nezaplatenie – používajte kozmetiku určenú pre deti a vyvíjanú tak, aby už nikdy nekvapla ani slzičku.

Paul Mitchell® Kids produkty jemne čistia a rozčesávajú vlasy. S upokojujúcimi zložkami, akými sú harmanček alebo extrakt z echinacey, sú Baby Do not Cry® Shampoo a Taming Spray ideálne pre deti každého veku.

Obzvlášť Taming Spray poteší všetky mamičky malých nezbedníkov, ktorí vodu na hlave naozaj neznesú – je totiž bezoplachový. Jednoduchšie to už nejde.

Miláčik, neplač > Baby Don’t Cry® Shampoo

Čas strávený vo vani je plný zábavy! Tento detský šampón je skvelý pre deti všetkých vekových kategórií. Jemne čistí vlasy bez toho, aby ich trhal. Má neutrálne pH, vďaka ktorému nekvapne ani slzička. Jedinečná zmes extraktov z harmančeka a echinacey a ďalších zložiek pomáha vlásky hydratovať, predchádzať strate vlhkosti a upokojovať.

 Baby Don’t Cry® Shampoo, 300 ml, 17,78 € 

Rozčesávanie bez ťahania > Taming Spray

S týmto sprejom ľahko rozčešete vlhké či suché vlasy. A to bez jediného zaťahania. Jemne odstraňuje zamotanie, redukuje statickú elektrinu vo vlasoch a tým poletujúce vlásky. Ak vás ráno trápia smutné vlasy, je Taming Spray tým, ktorý ich osvieži a oživí.

Taming Spray, 250 ml, 18,51 €

V predaji v kaderníckych salónoch www.paulmitchell.cz/salony alebo na eshop.paulmitchell.cz 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu