Kupujete sýtenú vodu? Tu je 5 dôvodov, prečo už nemusíte

0
992

Kvôli sýtenej vode už dnes naozaj netreba chodiť do obchodu. 

Na Slovensku máme obrovskú výhodu – ešte stále kvalitnú pitnú vodu, stačí otočiť kohútikom. Kupovať balenú vodu v našich končinách preto až na pár výnimiek nemá veľký zmysel, rovnako ako kupovanie balenej perlivej vody. Tú vám po celý rok 24 hodín denne zabezpečí SodaStream. A nie je to jeho jediná výhoda.

SodaStream šetrí váš rozpočet

Ak máte radi perlivú vodu, nemusíte teda vôbec zľavovať zo svojich nárokov, práve naopak. So SodaStreamom si spravíte vodu jemne alebo intenzívne perlivú, kedykoľvek na ňu máte chuť a ešte aj ušetríte. Jedna bombička vám v závislosti od intenzity sýtenia poslúži až na 80 litrov perlivej vody. Ak sa vám minie, stačí zájsť k niektorému z vyše 700 autorizovaných predajcov a výmenných miest alebo kliknúť na e-shop lunys.sk a objednať si bombičku na výmenu. 

Vodu si nasýtite podľa seba

Pri kupovanej sýtenej vode máte jej intenzitu danú a pokiaľ má jeden člen domácnosti rád poriadne nasýtenú a druhý jemne perlivú, neostáva vám nič iné, len kupovať obe. So SodaStreamom si každý vpustí do vody toľko bubliniek, na koľko má práve chuť.

SodaStream ponúka aj takúto limitovanú fľašku s čičmianskym vzorom.

So SodaStreamom chránite životné prostredie

Na Slovensku sa každoročne predá takmer miliarda PET fliaš. Zrecyklovať sa podarí len 62 percent, zvyšok končí na skládkach a v prírode, kde sa môžu rozkladať až 500 rokov. Od budúceho roka budú fľaše zálohované, to znamená, že ich ponesiete nielen z obchodu, ale aj späť. Pritom jednu fľašu SodaStream môžete používať až tri roky, čo v prepočte znamená odľahčenie životného prostredia o viac než tisíc jednorazových PET fliaš a plechoviek a tiež ušetrenie vášho času a energie. 

Fľaše z Tritanu slúžia na sýtenie až 3 roky, potom im môžete nájsť ďalšie využitie.
(Foto: SodaStream/René Fluger)

So SodaStreamom netvoríte viac odpadu, než je nevyhnutné

Separácia odpadu už nie je trendová záležitosť, ale nevyhnutnosť. Veríme, že doma triedite odpad minimálne na papierový, plastový a komunálny. Stále však platí pravidlo, že najlepší odpad je ten, ktorý sa nevytvorí. A hoci je recyklácia plastov na vysokej úrovni, aj pri nej je potrebné využívanie vzácnych zdrojov ako je voda, čím vzniká ďalšia záťaž pre životné prostredie. Vzdať sa jednorazových plastových výrobkov je preto jednoduché a efektívne riešenie, ako nevytvárať odpad tam, kde to nie je nutné. 

SodaStream CRYSTAL so sklenenou fľašou a dizajnovými pohármi SodaStream.

SodaStream osloví každého

Či už je vaša domácnosť dizajnovo prepracovaná alebo prakticky účelová či plná detskej energie, svoj SodaStream si nájde každý. Výrazný Crystal so sklenenou fľašou ulahodí milovníkom nápaditosti aj všetkým, ktorým leží na srdci životné prostredie, SPIRIT a SPIRIT ONE TOUCH svojim jednoduchým ovládaním skvele poslúžia aktívnym typom a mechanický JET je všeobecne dlhodobo najobľúbenejším typom. Prístroje dopĺňajú fľaše v 1, 0,7 a 0,5 litrovom prevedení v rôznych farebných kombináciách a štýlové sklenené poháre. Na svoje si prídu aj vyznávači ochutených sýtených nápojov. Medzi príchuťami SodaStream sú ovocné ako napríklad pomaranč či malina, ale aj Cola, Tonic a Zelený čaj a tiež Pepsi, Pepsi Max, Mirinda, Mirinda Light, 7UP a 7UP free.  

Bonus: Na FB SodaStream Slovakia vás čaká zábava, súťaže aj praktické tipy

foto: shutterstock.com / archív SodaStream

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu