Podviedli ste už? Najčastejšie príčiny, prečo ženy podvádzajú

Ženy vo všeobecnosti podvádzajú skôr citovo a dokážu sa od sexu menej odosobniť ako muži. Väčšinou sa zaľúbia a už to ide.

Akú majú väčšinou ženy dôvody k tomu, že zahnú? Najčastejšie sú to tieto:

Nedocenenie a zanedbávanie- tak, ako muži zvyknú hľadať inde to, čo doma nemajú, tak aj ženy. U mužov je to väčšinou fyzické, u žien psychické. Keď majú doma pocit, že sú kvázi slúžkami, upratovačkami, o všetko sa starajú a muž to bude brať ako samozrejmosť, ani len si nevšimne, že tá žena všetko robí, bude chcieť hľadať docenenie a zmenu.

Nuda v posteli- tu už veľa toho nepomôže, keď sa muž nesnaží, nechce nič meniť a tvári sa spokojne. A zrazu príde nový sexy kolega, žena zatúži po vzrušení.

Zvýšenie sebavedomia- aj ženy si potrebujú zvyšovať sebavedomie a chcú sa páčiť, cítiť, že mužov priťahujú a že ešte dokážu nejakého dostať do postele.

Ochladnutie partnera- ženy to vždy vycítia! Vedia, že ich partner tak nemiluje ako kedysi a keď s tým ani nič nerobí, vtedy dokážu podviesť.

Pomsta- bohužiaľ, sú aj také ženy, ktoré podvedú preto, lebo ich podviedol partner. Chcú sa mu pomstiť a ukázať mu, aké to je. To je však prízemné a detinské.

Únik zo vzťahu- keď už cítia, že vo vzťahu byť nechcú, utekajú a iný chlap je najľahšia cesta. Často však nie tá najsprávnejšia.

By Diamond, damskajazda.webnoviny.sk

Foto: Tumblr

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu