Kvalitný partnerský sex sa začína rozhovorom. Tu sú dobré tipy

0
288
sex talks ako sa rozprávať o partnerskom sexe

Prečo je také náročné hovoriť o sexe s niekým, kto vás pravidelne vidí nahých? Prečo nedokážeme s partnerom rozobrať dôležité veci ohľadom sexu, ktoré nám môžu zlepšiť život v mnohých oblastiach?
Sexperti Vanessa a Xander Marinovci vám vysvetlia, ako sa o intímnostiach rozprávať otvorene, bez hanby, a najmä tak, aby vás druhá strana pochopila.
Presne to je ich kniha Sex Talks, ktorá práve vyšla v slovenčine.

Všetci si uvedomujeme, že komunikácia je vo vzťahu kľúčová. Ako však môžeme viesť rozhovor o témach, ktoré sú pre nás veľmi intímne, bez toho, aby sa nám pri tom potili dlane a srdce nám bilo ako o život?

Skúsená psychologička a dlhoročná sexuálna terapeutka Vanessa Marin vám spoločne so svojím manželom Xanderom ukáže, že to najlepšie, čo môžete urobiť pre svoj sexuálny život, nie je vyzliecť sa. Prostredníctvom pútavého rozprávania a intímneho nahliadnutia do toho, čo sa skutočne deje za zatvorenými dverami nielen ich spálne, ale aj spální iných párov, sa manželia Marinovci delia o rady, ktoré pomohli už státisíce ľuďom.

rozhovor a partnerský sex

Sex Talks prináša sexuálne povedomie, ktoré ste si vždy želali mať, a k nemu osvedčené nástroje na vytvorenie milostného života podľa vašich najdivokejších predstáv, a to všetko prostredníctvom intímnych rozhovorov, ktoré skvalitnia váš partnerský život.

Na konci knihy budete schopní pokojne a sebavedome hovoriť o témach, z ktorých by ste sa predtým pýrili od hanby. „Ale – pozor, spojler! – výhody sú oveľa väčšie. Naučiť sa rozprávať sa o sexe neovplyvní len váš sexuálny život, ale aj všetky ostatné aspekty vašich vzťahov – milostných, rodinných aj platonických! Budete oveľa lepšie poznať samých seba a budete schopní nadviazať s ostatnými kontakt na hlbšej úrovni. Zistíte, že sebavedome vyjadrujete svoje potreby a priania a prekonávate rozdiely a hranice, akoby ste chodili na terapie celé desaťročia. A v hĺbke duše budete veriť, že si zaslúžite lásku, úctu, spojenie a intimitu,“ dodávajú autori knihy.

„Táto kniha prináša nový význam toho, čo znamená mať kvalitný sex. Vanessa Marin, známa svojím nenúteným a otvoreným štýlom, vám odhalí tajomstvá plnohodnotného milostného života. O intimite a túžbe už nikdy nebudete uvažovať ako predtým,“ tvrdí Logan Ury, autorka titulu Ako neumrieť single

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu