Milujeme nedostupných "hajzlov"!

Dobrých mužov je ako šafránu. Ženy si vysnívajú úžasného princa na bielom koni, ktorý je dobrý, milujúci, pekný a verný. A keď takého majú, zrazu je príliš dobrý, príliš vás miluje a vy chcete toho hajzla, čo okašlal vašu kamarátku.

Lebo ten hajzel sa správa mužne, je nedostupný a neodolateľný a neviete, čo od neho máte čakať. Tá záhadnosť vás priťahuje. Rovnako ako jeho spaľujúci pohľad, sexy telo a to, že vás má tak trochu „na háku“.

„Mala som dlhé roky frajera, ktorého by si priala každá žena. Pekný, sexy, ku mne bol veľmi dobrý, nedal na mňa dopustiť a ešte mal aj výborný vzťah so svojou mamou. A to je dosť dôležité. Lenže bol až príliš dobrý. Prestala som si to vážiť a tá dobrota mi skrátka prekážala,“ hovorí Ivana, ktorá má po boku chlapa, akého nakoniec chcela.

Naša čitateľka si nenašla zlého muža alebo nebodaj hajzla. Našla si zlatý stred, ktorý je skombinovaný s princom a tým nedostupným fešákom. Je to tak. Ženy to priťahuje. Človek je už stavaný tak, že chce to, čo mať nemôže. „Potrebovala som muža, ktorý mi aj povie prestaň, toto robíš zle, toto sa mi nepáčilo alebo už to viac nerob. Chlapa, čo by ma aj dobre pomiloval a čo by povedal nesúhlasím s tebou. A chlapa, ktorý by na mne nebol nalepený a každý deň mi vyznával lásku,“ pokračuje Ivana.

Zlí chlapci nie sú len tí, ktorí nadávajú, sú potetovaní a majú pocit, že sú pupkom sveta. Práve naopak! Zlí chlapci sú tí, ktorí sa radi zabávajú, sú mierne provokatívni, ktorí vás prvoplánovo nebalia, sú sami sebou a tým takí príťažliví. Majú vlastný názor a nie za každú cenu s vami súhlasia, len aby sa vám zapáčili a sú zdravo sebavedomí. Nie namyslení!

„Ten muž môže byť dobrý, ale nie lipnúť na mne a robiť všetko, čo mu poviem,“ dodáva naša čitateľka Ivanka.

Takže páni, nemusíte ženy biť ani im nadávať, aby vás chceli. Stačí, ak vaša partnerka vie, že máte vlastný názor, že ju máte radi a nemusíte jej to denne pripomínať. A buďte stále trocha „nedostupní“.

by Diamond

foto: tumblr

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu