Zalando, popredná európska platforma pre módu a životný štýl, oslavuje svoje prvé výročie na Slovensku kampaňou „Leto máte v sebe“, ktorá sa natáčala v chorvátskom Záhrebe. Zalando spolu so skupinou rôznorodých mladých talentov a kreatívcov zo Slovenska, Chorvátska, Slovinska a Litvy sa ňou snaží inšpirovať a umožniť slovenským milovníkom módy objaviť radosť z vyjadrovania sa prostredníctvom módy.

Najnovšia Zalando kampaň je zameraná na pozitívnu energiu a užívanie si maličkostí, ktoré robia leto takým výnimočným, ako je relax pri mori, výber nových plaviek na novú  sezónu, nájdenie dokonalej bežeckej trasy okolo jazera alebo zdieľanie nezabudnuteľných chvíľ s priateľmi v meste. Prepája oslavu leta s oslavou svojho prvého výročia na trhu. V spolupráci s talentmi zo strednej a východnej Európy vznikla kampaň odzrkadľujúca miestny štýl a približuje sa tak slovenským zákazníkom. 

V rámci kampane sa predstavia: zo Slovenska influencer Expl0ited, modelka a tanečníčka Yasmine Taty a hudobníci Zea, Yael a speváčka Emma Drobná, z Litvy hudobníci Monique a Donny Montell, aktivistka za body positivity a duševné zdravie Dovilė Tiriūtė, zo Slovinska hudobné duo Zala & Gašper a Chorvatsko zastupuje herec Slavko Sobin a moderátorka, hudobníčka a sociálna aktivistka Ida Prester. 

„Je skvelé opäť, po takmer roku, pracovať na kampani pre Zalando,“ povedala Emma Drobná. „Veľmi rada vidím prítomnosť Zalanda na slovenskom trhu a ich neustálu podporu takých tém, ako je inklúzia, diverzita alebo body positivity, pretože si myslím, že je to veľmi dôležité. Dúfam, že touto kampaňou inšpirujeme, aby si každy užil leto tým najlepším možným spôsobom.“

Daniel Rogiński, generálny riaditeľ pre Slovensko a strednú a východnú Európu, hovorí: „Odkedy Zalando minulý rok vstúpilo na slovenský trh, prinášame Slovákom inšpiráciu a dávame im možnosť vyjadriť sa prostredníctvom módy až vďaka 2000 značkám, ktoré u nás nájdu, od medzinárodných až po slovenských predajcov. Najnovšia kampaň „Leto máte v sebe“ s Emmou Drobnou, Expl0ited, Yaelom, Yasmine Taty, Zeou a ďalšími talentami stelesňuje náš cieľ byť východiskovým miestom pre módu, ktorý ponúka inšpiráciu aj najširší módny sortiment.” 

Kampaň „Leto máte v sebe“ zachytáva rozmanitosť módy, ktorú Zalando ponúka – široký sortiment zahŕňajúci všetko od nadčasových dizajnov, cez plážové a funkčné outdoorové oblečenie až po najnovšie streetwear kúsky – a poukazuje na to, že každý si môže nájsť svoj obľúbený štýl. Kampaň sa natáčala na známych miestach hlavného mesta Chorvátska – jazero Jarun, Bundek, Nový Záhreb i na strechách Záhrebu. Od 1. júna kampaň prebieha na šiestich európskych trhoch (Chorvátsko, Estónsko, Lotyšsko, Litva, Slovensko a Slovinsko). Počas 6 – 8 týždňov bude viditeľná v rôznych komunikačných kanáloch vrátane digitálu, PR, sociálnych sietí, obsahu influencerov i na webe, na špeciálnej podstránke prezentujúcej letné štýly protagonistov kampane.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu