Objavte liečivé účinky tuku a zbavte sa mýtov

0
940
veľké tučné klamstvo

Táto kniha vás prekvapí, aj inšpiruje. Dr. Anne Flecková priniesla príbeh tučného omylu, ktorý dlhodobo ničí naše zdravie. Knižná novinka Veľké tučné klamstvo odkrýva šokujúce fakty o tom, ako vlastne došlo k „tučnému“ omylu.

Autorka v knihe odstraňuje zastarané informácie o zdravej výžive a svoju knihu podložila odbornými znalosťami a osobnými skúsenosťami priamo z praxe. Správne využívanie tukov totiž v sebe skrýva úžasný potenciál predchádzať chronickým chorobám, ako sú srdcovo-cievne ochorenia, nadváha, depresia, Alzheimerova choroba a rakovina, zmierňovať ich príznaky, a dokonca ich liečiť.

Počuli ste niekedy už o tom, že kvalitný tuk je zdravý, zoštíhľuje, lieči (nielen) autoimunitné ochorenia a chráni pred toľko obávanými civilizačnými chorobami?

Ešte stále veríte, že keď zjete viac ako tri vajcia týždenne, pri najbližšej príležitosti vás skolí infarkt?
Alebo že štíhlosť a zdravie dosiahnete len tak, že sa budete vyhýbať tučným potravinám? Ak sa vám nedarí zhodiť nadbytočné kilá, bojujete s ekzémami alebo vysokým tlakom, tuk je v tom nevinne. Vaše bunky, totiž, po ňom zúfalo bažia!

Veľké tučné klamstvo je múdra kniha, ktorá sa číta veľmi ľahko a je úprimná. Ak chcete optimalizovať svoj vlastný životný štýl a stravu, ste na správnom mieste. Bez tabletiek či vedľajších účinkov.

Napríklad jeden z mýtov tvrdí – Z tuku tučnieme. Skutočnosť, že dve úplne odlišné veci nazývame jediným slovom „TUK“, považujem za obrovský problém. Treba totiž rozlišovať medzi tukom označujúcim tuk prijímaný z potravy a tukom, ktorý vytvára mľandravú pneumatiku a je príčinou nadbytočných kilogramov pretekajúcich cez pás na nohaviciach.

„Spoznať únikovú cestu je prvým krokom k uzdraveniu. Chcem dosiahnuť najlepšie zdravie pre každého a dopriať dlhší a kvalitnejší život. Podľa môjho názoru stres a prírodná medicína sú nevyhnutné,“ tvrdí Dr. Anne Flecková. V Nemecku je považovaná za priekopníčku inovatívnej kombinácie moderného výskumu a tradičných metód liečenia. Je členkou medzinárodnej spoločnosti špecialistov a venuje sa modernému prístupu k zdraviu ako rečníčka a moderátorka.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu