Na bratislavskom Zimnom štadióne Ondreja Nepelu sa 16. februára 2020 uskutoční veľkolepá hudobná show nazvaná „The World of Hans Zimmer„. Uvedie najslávnejšie skladby uznávaného filmového hudobného skladateľa Hansa Zimmera, ktorý celú show pripravil so svojimi spolupracovníkmi. Jednou z mnohých vystupujúcich bude známa austrálska umelkyňa, speváčka Lisa Gerrard, ktorá sa preslávila predovšetkým ako členka skupiny Dead Can Dance.

Filmový hudobný skladateľ Hans Zimmer je považovaný za absolútnu špičku vo svojom odbore súčasnosti. Držiteľ Oscara, Grammy aj Zlatého glóbusu má za sebou veľmi úspešnú kariéru. Jeho hudba sprevádzala filmy ako Interstellar, Leví kráľ, Temný rytier, Počiatok, Piráti z Karibiku, Pearl Harbor, Da Vinciho kód-Šifra majstra Leonarda, Gladiátor a mnoho ďalších. Pri tvorbe a nahrávaní svojich skladieb spolupracuje s veľkými menami svetovej hudby. Jednou z nich je aj speváčka Lisa Gerrard, ktorá nahrala vokály k hudbe filmu Gladiátor. Konkrétne sa jedná o jednu z ústredných piesní s názvom „Now We Are Free“.

Lisa Gerrard a mnoho ďalších umelcov vystúpi na Zimnom štadióne O. Nepelu v Bratislave už 16. februára. Spoločne s kompletným symfonickým orchestrom zahrajú tie najslávnejšie skladby úspešného hudobného skladateľa. Koncert sľubuje neopakovateľnú atmosféru strhujúcej filmovej hudby, ktorou je Zimmer povestný. Fanúšikovia sa môžu tešiť na veľkoplošné obrazovky a najmodernejšiu zvukovú techniku, ktorá celý zážitok umocní.

Vstupenky sú k dispozícii na predajných miestach siete Ticketportal alebo na www.ticketportal.sk. Viac informácií na  https://www.worldofhanszimmer.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu