Webová kamera Brio 500 a slúchadlá Zone Vibe skvalitnia hybridnú prácu

0
691
webová kamera logitech

Spoločnosť Logitech predstavuje novú webovú kameru Brio 500 a slúchadlá Zone Vibe, ktoré sú navrhnuté tak, aby vyhovovali potrebám hybridnej práce – z domova i z kancelárie.

Nové webové kamery a slúchadlá spoločnosti Logitech pomáhajú zamestnancom v dnešnej hybridnej ére ľahšie a efektívnejšie pracovať.

Nedávna štúdia ukázala, že viac ako 89 % dospelých ľudí pracujúcich z domu sa stretáva s nevhodnými uhlami kamery, zlými svetelnými podmienkami a obmedzením zorného poľa pri používaní vstavanej kamery v notebooku. Webová kamera Brio 500 a slúchadlá Zone Vibe pomáhajú prekonať výzvy, ktorým zamestnanci často čelia pri práci z domu a zároveň modernizujú pracovné i herné zážitky. Príslušenstvo uľahčuje IT manažérom vybaviť vzdialené hybridné pracovisko rôznych firiem, a to zároveň environmentálnym a udržateľným spôsobom.

„Mnoho zamestnancov, ktorí pracujú úplne alebo čiastočne na diaľku, nemajú stále dostatočne vybavené pracovné prostredie a stretávajú sa s problémami z doby pred pandémiou,“ povedal Scott Wharton, generálny riaditeľ Logitech Video Collaboration. „Naša nová webová kamera Brio a slúchadlá Zone Vibe odpovedajú na volanie zamestnancov, ktorí potrebujú pre prácu aj zábavu prvotriednu kvalitu, štýl a cenovú dostupnosť. Transformačné funkcie, ako je Brio’s Show Mode, otvárajú nové možnosti zdieľania pre učiteľov, dizajnérov a architektov tak, aby mohli ľahko prezentovať fyzické objekty, poznámky a náčrty – a to na diaľku prostredníctvom videa.“

Nová webkamera Brio 500 je vytvorená pre tých, ktorí vyžadujú prvotriednu kvalitu zvuku a videa, personalizáciu a pútavejšie zážitky pri videohovoroch. Rad je novou triedou webových kamier, ktoré riešia najbežnejšie výzvy pre videokonferencie. Brio 500 zavádza funkciu Show Mode, ktorá uľahčuje zdieľanie náčrtov alebo iných fyzických objektov na stole. Vďaka inovatívnemu montážnemu systému a vstavanému senzoru, ktorý používateľom umožňuje nakloniť kameru dole, aby zaostrili na objekty, Brio automaticky prevráti obraz, aby poskytol správnu stranu objektu do videohovorov.

Štýlový dizajn a módne farby – grafitová, svetlo šedá a ružová – dávajú jednotlivcom slobodu prispôsobiť si konferenčnú miestnosť tak, aby vyhovovala ich osobnosti a vkusu. Technológia RightSight (aktivovaná prostredníctvom Logi Tune) automaticky zastabilizuje používateľa kamery, aj keď sa pohybuje, zatiaľ čo niektoré vstavané inovácie, ako je RightLight 4, automaticky opravujú neštandardné alebo nedostatočné osvetlenie.

Slúchadlá Zone Vibe od spoločnosti Logitech sú prvé bezdrôtové slúchadlá na trhu, ktoré kombinujú profesionalitu s pohodlím, štýlom a cenovou dostupnosťou. Dostanete ich v grafitovej, svetlej šedej a ružovej farbe. Sú pohodlné na celodenné nosenie a spoluprácu s kolegami. Tieto ľahké slúchadlá cez uši vážia iba 185 gramov a sú vybavené mäkkou pletenou tkaninou a pamäťovou penou.

Dostupné budú v troch technologických verziách – Zone Vibe 100, Zone Vibe 125 a Zone Vibe Wireless.

IT Management

Obe novinky sú dostatočne profesionálne pre kanceláriu, ideálne pre prácu z domu a zároveň uľahčujú technikom a špecialistom na firemnej podpore prácu. Pre IT tímy vybavujúce konferenčné miestnosti pre zamestnancov a domáce kancelárie je rad Brio plug-and-play, kompatibilný s väčšinou platforiem pre videokonferencie a certifikovaný pre Microsoft Teams, Google Meet a Zoom. Integrácia Logitech Sync s Brio 505 umožňuje IT manažérom aktualizovať firmware a odstraňovať problémy, takže hybridné tímy môžu spolupracovať bez toho, aby o niečo prišli. Zone Vibe Wireless predstavujú príležitosť ponúknuť zamestnancom plný a bohatý zvuk. Navyše vyzerajú štýlovo a hodia sa pre rôzne typy užívateľov. Vďaka kompatibilite s platformami pre videokonferencie a možnosti zasielať aktualizácie prostredníctvom Logi Tune a Logitech Sync bude mať IT menej problémov a požiadaviek.

Navyše, majú uhlíkovo neutrálnu certifikáciu. Čo znamená, že uhlíkový dopad produktov bol znížený na nulu vďaka investíciám spoločnosti Logitech do projektov kompenzácie a odstraňovania uhlíka.

Webová kamera Brio 500 a slúchadlá Zone Vibe 100 a 125 budú celosvetovo dostupné už v septembri 2022 na logitech.com a u ďalších svetových predajcov. Bezdrôtové slúchadlá Zone Vibe Wireless budú k dispozícii v decembri v autorizovanej sieti.

www.logitech.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu