Milan Varga bol druhým účastníkom šou Extrémne premeny. Jeho premena dojala státisíce Slovákov. Pokorný mladík dodržiaval všetky pokyny trénera Maroša na slovo a pred kamerami sa menil na nepoznanie. Jeho vzťah s matkou je obdivuhodný a na konci šou sa zlepšili vzťahy aj s jeho otcom.

Najväčším prekvapením bolo na gala, keď si zahral na klavíri a konečne si dokázal prekrížiť ruky. A nie len to. Prekvapil ho známy herec Filip Tuma, ktorý si s ním aj zaspieval. Milan neprestal chudnúť ani po šou a schodil ďalších 10 kíl. Dokopy je to od začiatku už 86 kíl. Približuje sa tak k jeho vysnívanej postave. Čaká ho v blízkej budúcnosti aj operácia. „Pokračujem v nastavenom režime, ktorý som mal aj u Maroša a musím povedať, že od galavečera som ešte o 10 kíl ľahší. Vďaka patrí Marošovi Molnárovi, ktorý mi ukázal smer cestu, ktorá nie je ľahká, ale správna a darí sa mi po nej kráčať,“ prezradil.

Nový život si nevie vynachváliť. Aj keď stále zostal učiť na tej istej škole a žije s matkou, veľa vecí sa mu zmenilo v jeho postoji. Nielenže sa mu sedí lepšie za klavírom a zlepšil sa jeho zdravotný stav, nemá núdzu o ženskú pozornosť. „Baby sa za mnou otáčajú, ale skôr mi píšu. Pýtajú sa ma stravovacie návyky, ale volajú aj na rande. Zatiaľ som na to moc nemal čas, ale určite pôjdem,“ povedal Milan pre TV Markíza.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu