Možno ste si pomysleli milé dámy, že ide o šperk. Opak je ale pravdou. Dá sa to samozrejme nazvať aj šperkom, lebo rozžiari akýkoľvek outfit. Reč je o neprehliadnuteľných opaskoch, tzv. zrzáky.

Tento skvelý doplnok má na svedomí známa slovenská blogerka Zuzana Barková, ktorú poznajú milovníci módy pod menom Zrzkastyle. Jej štýl je naozaj jedinečný, preto keď prišla s koženými opaskami vedeli sme, že sa budú líšiť od tých klasických. Nejde ale o žiadny výstredný kus. Všetky prevedenia sú v klasických až zemitých odtieňoch a hodia sa ako dámam tak aj pánom. Ako sama priznáva, chcela vytvoriť niečo aj trošku drzé, ale hlavne použiteľné. Keďže zaujala popruhmi mnoho ľudí na sociálnych sieťach rozhodla sa, že ich bude vyrábať aj na objednávky. Každý kus je jedinečný a najmä kvalitný.

So zrzákmi už nikdy nebudete mať nudný outfit. Či si ho zvolíte k letným šatám, blúzke alebo k obyčajnému saku, určite nebudete splývať s davom. My sme vyskúšali popruhy na viedenských módnych dňoch a musíme sa vám priznať, že to malo veľký úspech aj medzi konzervatívnymi susedmi. Však posúďte sami.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu