Rozhýbte s jarou nielen svoje telo, ale zároveň aj chuťové bunky, s Mixit proteínovými drinkami. Dáte prednosť tmavej čokoláde, slanému karamelu alebo skôr osviežujúcej čučoriedke či maline? Proteínový Mixit drink sa hodí na prechádzku, šport, ale i na desiatu do školy. Je ako všetko od Mixit plný ovocia, kakaa a možno presvedčí i tých, ktorí sa inak do tímu “nabrať hmotu” neženú.

Čisté zloženie s pravým ovocím a kakaom

Zabudnite na bežné proteínové nápoje s umelou chuťou a ochutnajte drink od Mixit, ktorý vás určite dostane do formy. Okrem bielkovín obsahuje komplexné sacharidy, vlákninu, vitamíny a minerály zo skutočného ovocia. Vďaka tomu spoľahlivo zasýti a ešte si na ňom pochutíte. Mixit má navyše v rukáve príchuť pre každú náladu i každý workout. Na výber je: banán s jahodou, banán, malina, vegan čokoláda, čučoriedka, slaný karamel i kakao.

Proteínový Mixit drink je ideálny na doplnenie energie po tréningu alebo ako desiata do školy, do práce či na výlet. Pripraviť si ho môžete v novom Mixit shakeri, ktorý proteín dôsledne a rýchlo zmixuje. K dispozícii je s objemom 400 ml v ružovom, mentolovom alebo čiernom variante a má praktický zatvárací vrchnák.

Mixit Shaker, k dispozícii v ružovom, mentolovom alebo čiernom variante, cena: 4,29 eur.

Mixit to vie i bez mlieka

Ako chutí proteín šitý na mieru vegánom? Mixit stavil na kombináciu ryžového, hrachového a sójového proteínu a vytvoril vegánsky tím, s ktorým vyhrá každý zápas. Aby vychytal jemnú krémovú konzistenciu, nasadil do bránky to najkvalitnejšie kakao. A sladkú chuť získal vďaka prírodným sladidlám xylitol, brezový a kokosový cukor, proti ktorým nemá ten obyčajný biely žiadnu šancu.

Vegan Mixit Drink – Tmavá čokoláda (6 kusov) kúpite na e-shope 240 g za 7,99 eur. Zloženie: kakaový prášok 26,8 %, sójový proteínový izolát 25,8 %, erytritol 21,5 %, ryžový proteín 9,7 %, hrachový proteínový izolát 5,4 %, kokosový cukor 5,4 %, xylitol 5,4 %, komplex 7 enzýmov: papaín, alfa amyláza, bromelain, laktáza, celuláza, neutrálna proteáza, lipáza

V tubuse vo vrecúškach alebo ako degustačný mix

Mixit má na výber všetky drinky v dvoch rôznych baleniach. V tubuse (od 18,69 eur za 1000 g podľa druhu) je ideálny pre tých, ktorí si drink pripravujú doma a chcú mať poriadnu zásobu vždy po ruke. Jednoporciové balenia vo vrecúškach (od 1,34 eur/vrecúško podľa druhu) si zase pripravíte kedykoľvek počas dňa a nemusíte nič dávkovať. A pre nerozhodných maškrtníkov je tu ešte degustačný mix, s ktorým môžete objavovať rôzne príchute.

Degustačný Mixit Drink (6 kusov po 40 g), 240 g za 8,49 eur. Zloženie: 1 x Drink Mixit – Banán, 1 x Drink Mixit – Banán & Jahoda, 1 x Drink Mixit – Čučoriedka, 1 x Drink Mixit – Kakao, 1 x Drink Mixit – Slaný karamel, 1 x Vegan Drink Mixit – Tmavá čokoláda.

Nech už si vyberiete akýkoľvek variant, s proteínovými drinkami od Mixit budete mať svaly i úsmev vo forme.

Foto: Mixit

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu